رشد 17 درصدی گروه Manitou در نیمه اول سال 2018

رشد 17 درصدی گروه Manitou در نیمه اول سال 2018

گروه مانیتو در نیمه اول سال 2018 رشد 17 درصدی در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته داشته است. این شرکت می گوید که در حال حاضر انتظار دارد درآمدهای فروش به بیش از 15 درصد تا پایان سال 2018 افزایش یابد.

میشل دنیس، رئیس و مدیر عامل شرکت، گفت: "کسب و کار در سه بازار ما یعنی ماشین آلات ساخت و ساز، کشاورزی و صنعت بسیار راحت شده است. در این محیط بسیار منحصر به فرد، گروه مانیتو همچنان به گسترش محدوده محصول خود، به دست آوردن سهم بازار و افزایش میزان تولید خود ادامه می دهد."
مانیتو نتایج خود را در سه بخش گزارش می کند:
- مدیریت و دسترسی مانیتو به درآمد فروش در مقایسه با نیمه اول سال 2017 افزایش 16 درصدی داشته است که ساخت و ساز و محصولات کشاورزی رشد بسیار ویژه ای را دیده اند.

manitou group

- در مقایسه با نیمه اول سال گذشته درآمد حاصل از تجهیزات ساخت و ساز کامپکت، 29 درصد افزایش داشته است. مانیتو به رشد سفارشات شرکت های اجاره ای آمریکای شمالی به عنوان یکی از عوامل مهم در این زمینه اشاره کرده است. علاوه بر این، قدرت دلار، این شرکت را قادر به بهبود رقابت پذیری ماشین آلات تولید شده در ایالات متحده کرده است.

- فعالیت های خدمات و بخش راه حل در نیمه اول سال، رشد 9 درصدی را در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل داشته است. بازیگران قوی در این بخش فعالیت تجهیزات خدماتی، اجاره ماشین آلات و استفاده شده بودند.

در ایالات متحده، مانیتو دارای سه برند Manitou، Gehl و Mustang است که ارائه دهنده تله هندلرها، اسکید استیرها، لودرهای کامپکت ترک، بیل های مکانیکی کامپکت، لودرهای چرخدار کامپکت و جرثقیل های چنگک دار (فورک لیفت) هستند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21195