دو بیل مکانیکی کامپکت جدید JCB رونمایی شدند

دو بیل مکانیکی کامپکت جدید JCB رونمایی شدند

دو بیل مکانیکی کامپکت جدید JCB با هدف ساخت و ساز و خاکبرداری در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا و کانادا در دسترس هستند.
بیل بزرگتر ، مدل 19C-1، یک مدل 4.2 پوندی با نوسان دم معمولی است. و بیل کوچکتر مدل 18Z-1 دارای وزن عملیاتی 3،856 پوند و اولین دستگاه JCB بدون نوسان دم در مدل های یک تا دو تنی است.

ویژگی های مشترک هر دو شامل بدنه تمام فولادی برای حفاظت دربرابر حداکثر ضربه، حفاظت از شلنگ های هیدرولیک و دریچه ها، فواصل روغنکاری 500 ساعت و ارائه دسترسی کامل به موتور است. آنها با گارانتی دو ساله / 2000 ساعته عرضه می شوند.

استیو فاکس، مدیر فروش JCB در آمریکای شمالی گفت:" بیل های مکانیکی کامپکت 18Z-1 و 19C-1 طراحی شده اند تا نیازهای ساخت و ساز را رفع کنند. آنها دارای دوام بیشتر، نیاز به نگهداری کمتر و ایمن تر هستند. آنها ارزان تر هستند و بازده بهتر خود را در طول عمر دستگاه نشان می دهند. "
18Z-1 و 19C-1 دارای یک زیرکار معمولی با چهره ی ماشین طراحی شده است. یک طراحی اصلاح شده، باعث افزایش کیفیت سواری و مانع از دست دادن مواد در حین کار میشود.
بیل های مکانیکی کامپکت 18Z-1 و 19C-1 دارای ثبات بیشتری هستند و ادعا می شود که در میان امن ترین ها در بازار قرار میگیرند. ساختارهای کابین و سایبان، فضای داخلی بیشتری را فراهم می کنند. یک موقعیت صندلی بهبود یافته کمک می کند تا دید بهتر در تمام شرایط به وجود آید. علاوه بر این، هر دو مدل با سیستم برش هیدرولیکی انتخابی 2GO JCB مجهز شده اند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2193