دوسان یک بیل مکانیکی و یک لودر را در نمایشگاه World of Concrete رونمایی می کند

دوسان یک بیل مکانیکی و یک لودر را در نمایشگاه World of Concrete رونمایی می کند

دوسان در آمریکای شمالی انواع ماشین آلات سنگین را در نمایشگاه World of Concrete که در لاس وگاس 22 تا 25 ژانویه برگزار می شود، نمایش خواهد داد.

در این نمایشگاه یک لودر دوسان مدل DL200TC-5 که برای بارگیری و حمل و نقل طراحی شده است، معرفی می شود. همچنین بیل مکانیکی خزنده DX140LCR-5 با کاهش نوسان دم و بریکر هیدرولیکی DXB100H از دیگر ماشین آلات دوسان هستند که در این نمایشگاه رونمایی خواهند شد.

لودر DL200TC-5

DL200TC-5 برای بارگیری و حمل و نقل طراحی شده است و دارای سیستم پیوند بالابر موازی است. با افزایش دید بر مرکز بالابر موازی، اپراتورها می توانند در هنگام بارگذاری، زمین، کامیون یا محل کار را در مقابل دستگاه مشاهده کنند. سیستم پیوند موازي ابزار کار را صاف نگه می دارد جاي آنکه برعکس کند، مزيتي که هنگام بلند کردن بارهاي ديگر که نياز به نگهداري دارند، استفاده مي شود.

این دستگاه دارای یک انتقال هیدرواستاتیک است که به کارکنان توان بیشتر، بهره وری بهتر سوخت و دقت بالاتر را می دهد.

اپراتورها می توانند بین سه حالت قدرت، استاندارد و اقتصادی، حداکثر سرعت موتور را تنظیم کنند.

بیل مکانیکی خزنده DX140LCR-5

بیل مکانیکی DX140LCR-5 کاهش نوسان دم را ارائه می دهد و اجازه می دهد تا اپراتورها انعطاف پذیری بیشتری در فضای محدود بدون فدا کردن کیفیت عملکرد نشان دهند. برای افزایش طول عمر، بیل مکانیکی DX140LCR-5 با یک فریم فوق العاده محکم و بازوهای تقویت شده طراحی شده است. همچنین افزایش فواصل سرویس دهی دستگاه موجب افزایش بهره وری می شود.

یک صفحه نمایش ال سی دی 15 سانتیمتری استاندارد اجازه می دهد تا اپراتورها بر پارامترهای خاکبرداری در حین مشاهده تصاویر دوربین از عقب و طرفین نظارت داشته باشند. اطلاعات بحرانی ماشین در کنار نمایشگر دوربین نمایش داده می شوند. 

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21377