دوسان مرکز توزیع قطعات خود را افتتاح می کند

دوسان مرکز توزیع قطعات خود را افتتاح می کند

مرکز تحویل قطعات جدید به طور استراتژیک، دوسان را قادر می سازد تا نمایندگی و مشتریان را با گزینه های خدمات بهتر، سرمایه گذاری تاثیرگذار و تحویل سریع قطعات تامین نمایند. مرکز توزیع قطعات در مجاورت ایستگاه بین المللی Doosan Infracore در آمریکای شمالی در Suwanee، جورجیا، واقع شده است.

ادوارد سون، مدیر عامل شرکت دوسان در آمریکای شمالی، گفت: "دوسان متعهد به داشتن پنج نام تجاری برتر در آمریکای شمالی است و این مرکز توزیع قطعات جدید وعده داده است تا از نمایندگی های مجاز و مشتریان خود پشتیبانی کند".

این مرکز برای توزیع و تحویل قطعات دوسان طراحی شده است و توسط DHL Supply Chain اداره می شود. این مرکز حدود 40000 قطعه را که می توانند به وسیله تجهیزات ساخت و سازی دوسان در سراسر ایالات متحده و کانادا حمل شوند، عرضه می کند.

مرکز توزیع قطعات، اکثریت قطعات دوسان را در اختیار خواهد داشت به جز بخش کوچکی از اجزا که باید از شرکت های دوسان در سراسر جهان آورده شوند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21367