دوسان-بابکت کارخانه تولیدی خود را در کارولینای شمالی گسترش می دهد

دوسان-بابکت کارخانه تولیدی خود را در کارولینای شمالی گسترش می دهد

کارخانه دوسان-بابکت در آمریکای شمالی از طرح توسعه 70 میلیون دلاری برای تأسیسات تولیدی خود در ایالت کارولینای شمالی خبر داده است. 

این سرمایه گذاری احداث 53880 متر مربع فضای جدید را به همراه خواهد داشت که فضای لازم برای تجهیزات را دو برابر می کند. انتظار می رود ساخت و ساز در ماه جولای آغاز شود و در پنج سال آینده 250 شغل جدید ایجاد شود.

این گسترش به شرکت امکان می دهد تا تقاضای روزافزون همه محصولات دوسان-بابکت، از جمله تجهیزات قابل حمل دوسان پاور و خط تولید محصولات صنعت نگهداری و محوطه سازی بابکت، را برآورده سازد.

مایک بالوبر، رئیس دوسان-بابکت در آمریکای شمالی، گفت: "این سطح از سرمایه گذاری تعهد ما به کارولینای شمالی را نشان می دهد، که از سال 2008 مکان مهمی برای تولیدات ما بوده است. ما به توسعه مداوم خط تجهیزات کامپکت خود متعهد شده ایم تا به توانمندسازی مشتریان خود برای دستیابی به موفقیت های بیشتر کمک کنیم و موقعیت ما در ایالت ونزوئلا بخش مهمی از این موفقیت بوده است."

خرید 68 هکتار زمین در مجاورت شرکت فعلی 92 هکتاری، امکان اضافه شدن 46450 متر مربع فضای تولید متصل به انبار و 7432 متر مربع فضای متصل به توزیع را فراهم می کند.

تسهیلات تیم فعلی شامل 400 کارمند تمام وقت است که با توسعه شاهد اضافه شدن 42 شغل جدید در دو سال اول و حداکثر 250 شغل جدید در پنج سال خواهیم بود.

لنس ماترن، نایب رئیس تجهیزات قابل حمل دوسان پاور، گفت: "شهر استویل از برنامه های ما برای سرمایه گذاری بیشتر در تیم کارکنان، امکانات و جامعه بسیار پشتیبانی کرده است." 

وی افزود: "ما مشتاقانه منتظریم كه روابط محكمی را كه با رهبران جامعه و همسایگان خود برقرار كرده ایم، تقویت كنیم. این فراتر از گسترش نیروی کار ما است تا شامل حمایت ما از آموزش و پرورش و اقدامات خیریه ای باشد که برای دهه ها تأثیر مثبتی بر جامعه خواهد گذاشت. "

طرح استخدام شامل موقعیت های تولید، مهندسی ساخت و عملیات است. دوسان-بابکت علاوه بر فعالیت در کارولینای شمالی، حدود 4500 کارمند در 13 مرکز در سراسر ایالات متحده استخدام می کند.

از دیگر امکانات آمریکایی دوسان-بابکت مراکز مهندسی، تحقیق و توسعه در داکوتای شمالی، مینه سوتا، ویسکانسین و آریزونا و یک مرکز آموزش در کلرادو؛ مقر آنها در آمریکای شمالی در داکوتای شمالی است. همچنین تأسیسات تولیدی در داکوتای شمالی، مینه سوتا، ویسکانسین و کارولینای شمالی از دیگر قلمرو های این شرکت محسوب می شوند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21631