دستگاه مخلوط سازی بتن لیبهر در ارتفاع 2340 متری در سوئیس عملیات خود را انجام می دهد

دستگاه مخلوط سازی بتن لیبهر در ارتفاع 2340 متری در سوئیس عملیات خود را انجام می دهد

. دستگاه مخلوط سازی، بتن را برای پروژه تراموای برقی تامین می کند.

. تا 60 مترمکعب بتن با کیفیت در هر ساعت در ارتفاعات بلند تولید می شود.

 Compactmix 1.0 لیبهر محل ساخت و ساز را برای پروژه V-cableway (یا V-Bahn) در کوه های سوئیس با بتن تامین می کند. این پروژه هم از نظر تدارکات و هم محل عملیات چالشی است.

شرکت Grinderwald-Männlichen Gondola Cableway و شرکت راه آهن Jungfraubahn در حال برنامه ریزی برای ساخت V-Cableway هستند که یک ترمینال مشترک در Grindelwald-Grund خواهد شد.

یک طرف این راه هوایی به Glacier Eiger و یک طرف آن به Männlichen ختم خواهد شد. علاوه بر این، ایستگاه جدید Rothenegg نیز ارائه خواهد شد که به V-cableway یک اتصال مستقیم به حمل و نقل عمومی را می دهد. به منظور اجرای این پروژه، مدیران پروژه ARGE V-Bahn Oberland به دنبال یک دستگاه مخلوط سازی ویژه ای بودند که بتواند توسط تراموای برقی حمل شود.

Compactmix 1.0 برای پروژه بزرگ V-cableway در Grindelwald، سوئیس ایده آل است.

در لیبهر آنها آنچه را که به دنبالش بودند پیدا کردند: Compactmix 1.0 A-R / RIM-M برای این کار ایده آل است. طراحی جمع و جور آن، عملکرد سیستم و انتقال بهینه، از عوامل تعیین کننده ای برای تصمیم گیرندگان بود. اجزای دستگاه به وسیله کامیون و دامپ تراک به محل ساخت و ساز منتقل شدند. وسپس دستگاه بر روی Glacier Eiger در ارتفاع 2340 متر ساخته شد.

برای تولید بتن در دمای پایین، دستگاه دارای یک محافظ ضد سرما است. سنگ آهک و سیمان نیز به وسیله کانال های هوایی به دستگاه تحویل داده می شوند و به طور مستقیم از تراموای برقی به سیلوها می روند. مشتریان همانند پیمانکاران Jungfraubahn AG و Männlichenbahn در Grindelwald هستند. افتتاح آن برای زمستان 2020/2021 برنامه ریزی شده است.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21358