دریافت گواهینامه دوگانه توسط AMI

دریافت گواهینامه دوگانه توسط AMI

Attachments AMI گواهینامه دوگانه را به دست می آورد
Attachments AMI مرحله مهمی از تولید 17 ساله خود برای تجهیزات سنگین را جشن می گیرد.
سازنده انتاریویی، اخیرا توسط SSAB به عنوان اولین عضو دوگانه در سراسر جهان برای صدور گواهینامه در هر دو برنامه Hardox In My Body و Inner Strenx شناخته شده است.
استیو فرای، رییس AMI Attachments، گفت: "صدور گواهینامه دوگانه برای ما از سوی SSAB نقطه عطفی برای لوازم جانبی AMI در سطح جهانی است. این یک فرآیند اعتباربخش است، این بدان معنی است که ما می توانیم مشتریان خود را با لوازم جانبی برتر ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر سایش و فولاد ساختاری با کارایی بالا تامین کنیم."
AMI Attachments به عنوان یک عضو گواهی شده در برنامه Hardox In My Body، با لوازم جانبی تولید شده از فولاد مقاوم در برابر سایش به مشتریان خود خدمات می دهد. محصولات ساخته شده با فولاد کم وزن Hardox ، موجب مقاومت در برابر سایش و انجام بهتر و طولانی تر عملیات ها می شود.
برنامه Inner Strenx، یک علامت تجاری است که تکنیک های تولید فولاد برتر و کنترل تولید را که در فرآیند تولید بکار برده می شود، بررسی می کند. کار با فولاد ساختاری با عملکرد بالا Strenx باعث می شود محصولات AMI قوی تر، سبک تر، ایمن تر، رقابتی تر و پایدار تر باشند.
برای صدور گواهینامه، متخصصان تکنولوژی پوششی و ساختاری به دقت هر کدام از برنامه های کاربردی مربوط به کیفیت جوشکاری، فرآیند تولید و طراحی را بررسی می کنند.
Attachments AMI تولیدکننده لوازم جانبی برای خاکبرداری های بیل مکانیکی، لودر چرخدار و سایر تجهیزات ساخت و ساز سنگین است. AMI Attachments با داشتن دفتر مرکزی و تاسیسات تولیدی در منطقه واترلو، در بازار کانادا و ایالات متحده به بازار لوازم جانبی تجهیزات سنگین خدمت می کند.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21431