غلتک CO4200 VI

دایناپک نوسان را به غلتک دابل درام اضافه می کند

دایناپک آمریکای شمالی خط تولید غلتک های خود را با اضافه کردن نوسان به غلتک های دابل درام CO4200 VI توسعه داده است.

مدل جدید این غلتک ها فشرده سازی قوی را برای اپراتورها به ارمغان می آورد. CO4200 VI اجازه می دهد اپراتور سیستمی را که برای برنامه های کابردی مناسب است انتخاب کنند. غلتک های دابل درام در خط تولید دایناپک پیشرو هستند که با نوسان ترکیب شده اند.

تیم هافمن، مدیر تولید غلتک دایناپک آمریکای شمالی، گفت: "این دستگاه جدید براساس بازخورد های کاربران نهایی که به خط تولید غلتک ما اعتماد دارند ساخته شده است و ما بسیار خوشحالیم که غلتک دابل درام جدید را با نوسان به بازار آمریکای شمالی عرضه می کنیم. اپراتورها از دوام کلی این دستگاه قدردانی می کنند، دایناپک متعهد به ارائه غلتک های بسیار متعادل است که در نهایت فشرده سازی فوق العاده ای را فراهم میکند."

با توجه به هافمن، آخرین تکنولوژی نوسان ارائه شده در غلتک دایناپک، نیازهای خاصی را در بازار رفع می کند، به ویژه فشرده سازی با کیفیت بالا در مناطقی که لرزش باید کاهش یابد - مانند عرشه پل یا مناطق مجاور موسسات- یا در برنامه های کاربردی با پوشش آسفالت نازک.
پوسته CO4200 VI از فولاد هاردکس که در برابر سایش مقاوم بوده و دارای سختی HBW 450 است ساخته شده است. درجه خاصی از فولاد هاردکس در برابر انقباض مقاوم است، سایش را به حداقل میرساند و همچنین به طول عمر دستگاه کمک می کند.

علاوه بر ترکیب فولاد سخت و با دوام، غلتک جدید همچنین قابلیت کارکرد را با فراهم آوردن دسترسی آسان به کمربندها و سایر اجزای  دستگاه فراهم می کند.

همانند سایر غلطک های دایناپک، CO4200 VI جدید همچنین دارای یک توده متعادل عملیاتی برای اتاقک های جلو و عقب است که وزنشان به ترتیب 5000 و 4900 کیلوگرم است. طرح توده متعادل غلتک جدید دایناپک کمک می کند تا سطح فشرده سازی سازگار با همه شرایط  باشد.

مدل های جدید از نیروی نوسان تا 122 کیلو نیوتن و فرکانس نوسان 2400 دور در دقیقه استفاده می کنند. هنگامی که در حالت ارتعاش عمل است، این واحد با 128 کیلو نیوتن نیروی گریز از مرکز و فرکانس 3060 دور در دقیقه ارائه می شود.

این غلتک همراه با دو موتور دیزلی توربو که با آب خنک می شوند و می توانند به سرعت 12 کیلومتر در ساعت برسد منتشر شده است.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21113