خطوط دید بهبود یافته و فناوری آسان در بلدوزر جدید کاترپیلار مدل D4

خطوط دید بهبود یافته و فناوری آسان در بلدوزر جدید کاترپیلار مدل D4

بلدوزر جدید D4 که پیش از این با نام D6K2 شناخته می شد، قدرت و عملکرد مورد انتظار از بولدوزرهای متوسط  کاترپیلار را به ارمغان می آورد. وزن آن 13272 کیلوگرم (29259 پوند) و توان موتور آن 130 اسب بخار است. 

D4 با فشار استاندارد و همچنین، یک زاویه شیب تغییر پذیر و یک تیغه تاشو ارائه می شود.

سیستم مخابراتی  Cat Link، داده های تولید شده توسط D4 و سایر تجهیزات را جمع آوری می کند. این امکان دسترسی به اطلاعات را با استفاده از وبسایت و برنامه های تلفن همراه فراهم می کند. Cat Link از طریق اتصال به نمایندگی ها باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود و به شما امکان می دهد خطوط ارتباطی ساده ای را برای عیب یابی ایجاد کنید.

D4 را می توان با نگهبانی تخصصی سفارش داد که باعث می شود در برابر فشارهای شغلی در مناطق جنگلداری و پاکسازی زمین مقاوم باشد. این بلدوزر را می توان با کابین ضد ضربه که دارای پنجره های پلی کربنات است نیز سفارش داد.

میدان دید بهبود یافته

کاترپیلار برای کاهش زمان پشتیبانی و تنظیم دستگاه در جهت دید بهتر مواد، شیب خط کاپوت را پایین آورده است. این امر تا 30 درصد دید بهتر از تیغه را فراهم می کند.

همچنین، یک صفحه نمایش لمسی 10 اینچی همراه با یک دوربین دید عقب با وضوح بالا، تنظیمات و محیط دستگاه را در دید اپراتور قرار می دهد و سطح بالایی از آگاهی را ارائه می کند.

فناوری آسان

استاندارد:

نشانگر شیب، درجه و شیب عرضی را در نمایشگرهای اصلی نشان می دهد.

تیغه ثابت، جهش تیغه را به طور خودکار تشخیص داده و آن اصلاح می کند.

کنترل کشش، به طور خودکار لغزش مسیر را کاهش می دهد.

اختیاری:

کنترل درجه به همراه شیب کمکی، موقعیت تیغه را بدون سخت افزار اضافی یا سیگنال GPS پیدا می کند.

گزینه آماده پیوست کارخانه، موقعیت نصب بهینه را فراهم می کند و نصب هر سیستم کنترل درجه را ساده می کند.

کنترل درجه سه بعدی، موقعیت مکانی پیشرفته تیغه را ارائه می دهد و بر روی سیستم عامل همه کاره و قابل برنامه ریزی اندروید اجرا می شود.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21679