جرثقیل  Grove RT-58

جرثقیل Grove RT-58

پس از شش دهه، شرکت JJ Curran Crane همچنان از جرثقیل Grove RT-58 که در سال 1962 آن را خریداری کرده است، استفاده می کند. این جرثقیل به عنوان یک "پول ساز" برای این شرکت محسوب می شود و در هفت سال گذشته، 300 کار را به اتمام رسانده است.

Jeff Curran ، مالک و مدیر شرکت - پسر Curran JJ- گفت: " RT-58 برای جاودان شدن ساخته شد. این یک ابزار ساده است که کار با آن آسان است و ما همیشه برای آن کار داریم. جرثقیل بسیار متحرک است و می تواند در فضاهای تنگ قرار بگیرد و برای عملیات حمل و نقل مناسب است. تقریبا 60 سال است که از آن درآمد کسب می کنیم."

شرکت از این جرثقیل برای بلند کردن ابزار در داخل کارخانجات فولاد، پالایشگاه ها و کارخانه های سیمان و کارهای خارج از کارخانه، حمل تخته ها و نگه داشتن مواد در محل کار استفاده می شود. تا کنون، Curran بیش از 80 مدل Grove  را خریداری کرده است.

 Larry Curran گفت:" RT-58 برای من مهم است. پدرم این شرکت را در دهه 1950 تاسیس کرد و در دهه 1960 شروع به ساختن جرثقیل کرد. این اولین جرثقیل هیدرولیکی بود که ما خریدیم. این جرثقیل اکنون بخشی از خانواده ماست."

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21302