جرثقیل لیبهر در سایت ساخت و ساز پل

جرثقیل لیبهر در سایت ساخت و ساز پل

سال هاست پل راه آهن Heidingsfeld (که از روی بزرگراه می گذرد) در بزرگراه A3 به جنوب Würzburg یکی از بزرگترین عوامل ترافیک در شبکه بزرگراه آلمان بوده است.

پیمانکار جرثقیل Würzburg ، جرثقیل متحرک لیبهر را بر روی پل بزرگراه قدیمی قرار داد تا ماشین آلات ساخت و ساز، مواد و کانتینرها را از پل منتقل کند، بیشتر آنها قبلا به داخل دره رفته بودند. با این حال، در نتیجه کار تخریب پیشرفته، مسیر دیگری برای خروج جرثقیل متحرک از سایت وجود نداشت. پیمانکار جرثقیل، Weiland، از Lampertheim در ایالت هس که مسئول تمام تجهیزات بالابری برای پیاده کردن ساختار بود، جرثقیل متحرک LTM 1450-8.1 را برای بالا بردن جرثقیل متحرک کوچکتر از نیم پایه پل ارسال کرد.

علاوه بر دکل تلسکوپی 85 متری، ویژگی های اصلی این جرثقیل جدید، مدرن و بسیار انعطاف پذیر، نوآوری VarioBallast و VarioBase® است.

Weiland همچنین خدمات یک جرثقیل خزنده لیبهر مدل LR 1600/2 را برای کارهای تخریب گسترده در پل 660 متری تأسیس کرد. این دستگاه متعلق که به شرکت Helling GmbH در Schwäbisch Gmünd است، جک های به اصطلاح رباط را از نیم پایه های پل برداشت و آنها را در بخش های جدید پل که هنوز کامل نشده بودند، قرار داد. این جک های هیدرولیکی عظیم برای کاهش بخش های جاده ای که بعضی از آنها بیش از 2000 تن وزن داشتند، از نیم پایه ها که 60 متر ارتفاع داشتند، به زمین متصل می شدند.

پل راه آهن جدید در نزدیکی Würzburg بخشی از یک زیرساخت است که در مجموع حدود 100 کیلومتر گسترش می یابد، هدف آن گسترش A3 بین آسچفنبورگ و Würzburg به یک بزرگراه شش خط است. این کار در سال 2012 آغاز شده و قرار است در دو سال آینده به پایان برسد.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21410