جدید ترین بیل مکانیکی JCB مدل 220X رونمایی شد

جدید ترین بیل مکانیکی JCB مدل 220X رونمایی شد

JCB جدید ترین بیل مکانیکی سری X خود، 220X، را معرفی میکند.
اگرچه این شرکت بیشتر با ماشین های حفاری و تله هندلرهایش در ایالات متحده آمریکا شناخته شده است، اما معرفی آخرین دستگاه JCB می تواند تغییر چشمگیری را در این تفکر ایجاد کند. JCB می گوید که 220X برای راحتی اپراتور، دوام، سرویس دهی و افزایش بهره وری طراحی شده است.

راحتی اولویت است
تفاوت اصلی بین کابین مدل 220X و مدل قبلی 22 تنی JCB ، اندازه آن است. JCB می گوید طول کابین تقریبا 4 اینچ وعرض آن به بیش از 3 فوت افزایش یافته است، ساختمان جدید کابین 15 درصد بزرگتر شده است.

در داخل کابین، اپراتورها یک صندلی جدید و راحت تر با کلیه کنترل های دستگاه و سوئیچ های نصب شده بر روی دستگیره ها در اختیار دارند و یک مانیتور قابل تنظیم 7 اینچی به طور خودکار با سبک خودرو کنترل می شود. علاوه بر این تنظیمات ارگونومیک کنترل که به راحتی قابل دسترسی است، JCB می گوید آزمایش ها نشان داده اند که اپراتورها قادر به انجام سریع تر عملیات هستند.


ویژگی های داخلی جدید سری X:
1. کابین دارای صندلی کلاسیک با دستگیره های قابل تنظیم است که 145 درجه خم میشوند. پدال جدید با استاندارد T-bar و با پوشش بدون لغزش و ارگونومی بهینه طراحی شده است.
2. فرمان و سوئیچ های کنترل در غلاف هایی که از صندلی به حالت تعلیق درآمده اند قرار گرفته اند و موجب کنترل بهینه و کاهش خستگی اپراتور میشوند.
3.HVAC (جعبه داغ / سرد استاندارد ) جدید قدرتمند، با 11 خروجی در محیط های گرم و سرد عملکرد مطلوبی دارد.
4. استفاده از اهرم استاندارد ایزوله صنعتی مانع فعال شدن تصادفی هنگام خروج از کابین بیل میشود.
5. رادیو بلوتوثی به طور کامل به صفحه کنترل متصل است.

زمین کاملا صاف درون بیل مکانیکی جی سی بی 220X باعث ورود و خروج و تمیز کردن آسان آن می شود. سطح سر و صدای 67 دسی بل در داخل کابین و لرزش ها به لطف چهار پایه محافظی که کابین روی آن سوار شده، بهتر شده است. JCB همچنین پدال های پا را بازسازی کرده و جای پا را راحت تر کرده است.


یک طراحی با دوام که دقت کنترل را بهبود می بخشد
برای تجهیز بیل مکانیکی 220X با طراحی برجسته، JCB می گوید دستگاه را ده ها هزار ساعت برای تست دوام آزمایش کرده است.
هنگامی سرویس دهی، JCB می گوید تنها 10 بار چک کردن دستگاه برای یک سرویس 500 ساعته مورد نیاز است. علاوه بر این، فاصله سرویس در فیلتر هیدرولیک اصلی از هر 1000 ساعت به هر 2000 ساعت افزایش یافته است. فیلترهای روغن و سوخت باید پس از 500 ساعت تعویض شوند.

درهای جدید بیل مکانیکی JCB مدل 220X، از فولاد دوجداره فشرده ساخته شده است. مخازن 220X در داخل چارچوب بدنه نصب شده اند تا خطر آسیب را کاهش دهند. یک جعبه ابزار بزرگ با یک پمپ سوخت گیری و فیلتر به آسانی قابل دسترسی است. مخزن DEF تحت پوشش جداگانه ای برای جلوگیری از آلودگی قرار دارد.

JCB سطوح سر و صدای خارجی را با قرار دادن یک ورودی هوا در درب سمت چپ دستگاه کاهش داده است.  
220X همچنین دارای یک منطقه ذخیره سازی بالای باتری و دسترسی آسان از سطح زمین به فیلترها، سیستم گرمایش و تهویه است.

نقاط روغن کاری در میله بیل و بازو باهم تلفیق شده اند تا زمان خدمات کاهش یابد.

سودآوری هیدرولیکی
موتور 220X با موتور 4 لیتری JCB EcoMAX تولید می شود که 173 اسب بخار قدرت تولید می کند. این موتور مجهز به توقف خودکار است و می تواند در مصرف سوخت تا 5 درصد نسبت به مدل های قبلی صرفه جویی کند.

شیلنگ اصلی هیدرولیکی با قطر 25 میلی متر در مقایسه با شلنگ قطر 19 میلیمتری در مدل های قبلی بزرگتر شده است. شلنگ بزرگتر بدون افزایش سرعت روغن، جریان بیشتری را فراهم می کند. JCB می گوید، این باعث کاهش سایش و پاره شدن شده و بنابراین عمر شلنگ را افزایش می دهد.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21152