جان دیر نشانگر درجه را به ماشین های بزرگ سری G اضافه می کند

جان دیر نشانگر درجه را به ماشین های بزرگ سری G اضافه می کند

جان دیر، آپشن نشانگر درجه بندی را به اسکید استیرها و لودرهای کامپکت ترک بزرگ سری G اضافه میکند و این ویژگی جدید را "منحصر به فرد صنعت" می نامد.

این ویژگی به عنوان یک گزینه کارخانه ای در اسکید استیرهای 330G و 332G و 331G و 333G و لودرهای کامپکت ترک نصب شده است.

Gregg Zupancic، مدیر تولید اسکید استیرها و لودرهای کامپکت ترک جان دیر، می گوید:" نشانگر درجه بندی برای سایت های کاری که در آن سطح و شیب نیاز است، طراحی شده است و به اپراتورها امکان کنترل و تغییر درجه در برنامه های کاربردی مانند زهکشی آب، آماده سازی و تمیز کردن محل را از داخل کابین می دهد."

با استفاده از مانیتور نمایشگر اصلی در ماشین، سیستم نشانگر درجه، شیب متقابل و شیب اصلی دستگاه را در زمان واقعی نشان می دهد. دیر می گوید اپراتورها می توانند سیستم را برای نمایش اطلاعات شیب در درصد یا درجه تنظیم کنند.

طبق گفته دیر سیستم، بازنمود شیب مطلق و نسبی را فراهم می کند، که هر دوی آنها سطح اطلاعاتی را که برای نوع خاصی از ارزیابی طراحی شده اند، ارائه می دهند.
 این ویژگی به عنوان یک پاسخ به افزایش تعداد پیمانکاران، توسعه دهندگان محل های کار و زمینداران می پردازد که می خواهند کارهای درجه بندی خود را با استفاده از اسکید استیرها و لودرهای کامپکت ترک به جای ماشین های بزرگ مانند بولدوزرها انجام دهند.

شرکت جان دیر می گوید:" این بخش از بازار پروژه های مربوط به آبیاری، زهکشی، جاده های کوچک، توسعه مسکن و املاک تجاری و کارهای آپارتمانی را با استفاده از تجهیزات کامپکت در تمام ساعات شبانه روز انجام می دهد و اپراتورها نیز تمایل زیادی به فناوری که باعث بهبود دقت درجه بندی و بهره وری می شود، دارند. دلایل اصلی استفاده از تجهیزات کامپکت برای این مشاغل این است که این ماشین ها کم قیمت ، جمع و جور، همه کاره، آسان برای کار و اقتصادی برای حمل و نقل از یک سایت کار به سایت دیگر هستند."

دیر می گوید:" فناوری و اتوماسیون کنترل درجه به عنوان راهی در آینده برای همه تجهیزات ساخت و ساز  بزرگ و کوچک است.
به ویژه برای تجهیزات کامپکت و اسکید استیرهای سری G و لودرهای کامپکت ترک، ما معتقدیم که درصد بسیار بالایی از پیمانکاران راه حل های تکنولوژیکی را پیشنهاد می دهند که باعث می شود اپراتورها مهارت های بیشتری را در هر شغلی که با آن کار می کنند، نشان دهند."

این ویژگی با ایده و بازخورد پیمانکاران طراحی شده است.
Zupancic افزود: "این ویژگی، بصری و آسان برای استفاده است به طوری که اپراتورها می توانند از این فناوری بدون آموزش تخصصی استفاده کنند."

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21270