جان دیر دو لودر خزنده جدید 655K و 755K را رونمایی می کند

جان دیر دو لودر خزنده جدید 655K و 755K را رونمایی می کند

لودرهای خزنده 655K و 755K به عنوان آخرین نسخه های لودر خزنده ارائه می شود و افزایش بهره وری و سرعت بالا و همچنین کاهش هزینه های عملیاتی روزانه را ارائه می دهند.

لودرهای خزنده جدید در Dubuque، آیوا، طراحی و ساخته شده اند و دارای طراحی، سیستم ها و اجزای پایدار آشنا با سایر خطوط تولید در سراسر خانواده خزنده جان دیر هستند.

ناتان هورستمن، مدیر بازاریابی محصولات لودرهای خزنده شرکت ساخت و ساز و جنگلداری جان دیر، گفت: " هدف ما این است که مدیران ناوگان و اپراتورها را با تجهیزاتی که توانایی حداکثر بهره وری را در همه جهات دارند، تامین کنیم. 655K و 755K  نشان دهنده تعهد ما به تولید تجهیزات با تکنولوژی پیشرو در صنعت است که با به حداقل رساندن خرابی به کاربران اجازه می دهد تا از لودر خزنده به عنوان یک راه حل نوین و قابل اعتماد بهره جویند."

655K و 755K  دارای موتور 6.8 لیتری  Final Tier 4 John Deere PVS می باشند.

655K دارای 155 اسب بخار و 755K دارای 194 اسب بخار قدرت خالص می باشند.

انتقال هیدرواستاتیک

انتقال دهنده های هیدرواستاتیک 655K و 755K دارای یک ویژگی جان دیر است که در سال 1976 در آمریکای شمالی، جان دیر پیشگام آن بوده است. این انتقال با کنترل بی نهایت سرعت، مدیریت قدرت و چرخش نیروی الکتریکی، مشتریان را تامین می کند. علاوه بر این، Total Machine Control اجازه می دهد تا ماشین به صورت سفارشی به نیازهای فردی اپراتورها پاسخ دهد.

گزینه های کنترل انتقال هیدرواستاتیک به اپراتورها توانایی انتخاب بین تنظیمات چندگانه کنترل انتقال را می دهند.

در داخل کابین، سنسورهای فشار هیدرواستاتیک و هیدرولیکی بر روی صفحه، خواندن فشار و سرعت را در هر دو سیستم هیدرواستاتیک و هیدرولیکی بدون نیاز به سنسورهای خارجی، سریع و آسان می کند. از طریق مانیتور، تکنسین می تواند به سرعت به اطلاعات مهم سیستم دسترسی داشته باشد.

هر دو لودر خزنده 655K و 755K به حالتEco  مجهز شده اند و میزان مصرف سوخت را تا 20 درصد بدون کاهش بهره وری کاهش می دهند. هنگامی که لودر یک بار سنگین داشته باشد، سرعت موتور به سرعت افزایش می یابد تا اطمینان حاصل شود که قدرت کافی برای بارگیری فراهم شده است.

یکی دیگر از ویژگی های صرفه جویی در سوخت، خاموشی خودکاراست که سرعت موتور را به طور خودکار زمانی که دستگاه در حال حرکت نیست و هیچ عملکرد فعالی ندارد کاهش می دهد. تایمر قابل تنظیم را می توان در مانیتور تنظیم کرد و همراه با خاموش شدن اتوماتیک دستگاه هزینه های سوخت برای مشتریان کاهش می یابد و می توانند ساعت های گارانتی را ذخیره کنند.

یک دوربین استاندارد معکوس، موجب می شود اپراتورها با دید بیشتری در سایت کار کنند. صفحه نمایش بزرگ و رنگی دوربین اپراتور را به عقب دستگاه مسلط می کند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21348