تریمبل و کوبلکو راه حل کنترل را برای بیل های مکانیکی SK210LC-10  Kobelco در اروپا معرفی می کنند

تریمبل و کوبلکو راه حل کنترل را برای بیل های مکانیکی SK210LC-10 در اروپا معرفی می کنند

ماشین آلات ساخت و ساز کوبلکو اروپا (KCME) و تریمبل با خوشحالی اعلام می کنند که کوبلکو در حال اجرای پلتقرم کنترل درجه Earthworks تریمبل برای بیل مکانیکی SK210LC-10 به عنوان یک راهکار کنترل ماشین برای بازار اروپا است. این راه حل، کنترل ماشین دوبعدی را برای مشتریان به منظور افزایش کارایی و کیفیت در محل فراهم می کند.

اتوماتیک شدن بیل مکانیکی

با استفاده از Trimble Earthworks، پیمانکاران اکنون می توانند از کنترل اتوماتیک درجه برای بیل های مکانیکی بهره مند شوند، به این ترتیب اپراتورها می توانند سطوح صاف یا شیبدار را راحت تر ایجاد کنند. هنگامی که بیل مکانیکی در حالت خودکار قرار می گیرد، سیستم Trimble Earthworks، دکل و باکت را برای حفظ درجه، کاهش برش بیش از اندازه و افزایش تولید کنترل می کند. با به کارگیری عملیات بیل مکانیکی، Earthworks اجازه می دهد تا اپراتورها به طور مداوم، با دقت بالا و در زمان کمتری به درجه مورد نظر برسند.

KCME آپشن کارخانه ای کنترل دوبعدی را ارائه می دهد که شامل تبلت 10 اینچی اندروید است که برنامه نرم افزاری Trimble Earthworks را اجرا می کند. این گزینه همچنین شامل نرم افزار سخت تریمبل بوده که برای شرایط سخت در سایت های ساخت و ساز طراحی و آزمایش شده است.

ارتقا به سه بعدی

پیمانکاران می توانند سیستم دوبعدی خود را به سه بعدی با مشورت فروشنده محلی SITECH® ارتقا دهند. SITECH شبکه توزیع جهانی تریمبل است که خدمات نصب، آموزش شخصی و پشتیبانی فنی محلی برای تکنولوژی ساخت و ساز تریمبل را ارائه می دهد.

دسترسی

Kobelco SK210LC-10 انتظار می رود در سال 2020 در اروپا از شبکه فروشندگان کوبلکو در دسترس باشد. کوبلکو و تریمبل نیز در حال توسعه سیستم برای گسترش در سایر مدل ها هستند.

مدیر شرکت KCME، مکوتو کاتو، گفت: "ما خوشحالیم که مشتریان اروپایی ما به زودی توانایی انتخاب کنترل دوبعدی Trimble Earthworks  را برای بیل مکانیکی جدید Kobelco SK210LC-10 خود از کارخانه خواهند داشت. دستگاه همچنین برای سهولت کار می تواند با سیستم سه بعدی توسط فروشنده محلی تریمبل، SITECH، ارتقاء داده شود. این باعث می شود تا نمایندگی های کوبلکو زمان تحویل به کاربران را کاهش داده و دسترسی به کارگاه خود را برای خدمات کارآمد افزایش دهند."

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21464