تخریب اداره پست شهر نورنبرگ توسط بیل مکانیکی لیبرر مدل R 950

تخریب اداره پست شهر نورنبرگ توسط بیل مکانیکی لیبهر مدل R 950

بیل مکانیکی تخریبگر لیبهر مدل R 950 تخریب ساختمان اداره پست شهر نورنبرگ را برعهده میگیرد.


» تخریبگر R 950 با برش اتصالات سفارشی و دوربین دید 360 درجه ای ارائه شده است.
» به لطف برد بالای آن، تخریبگر R 950 تا ارتفاع 29 متر کار میکند.
» در مجموع 25 ماشین لیبهر در ناوگان ریتل شوفر وجود دارد.


شرکت ساخت و ساز ریتل شوفر تخریب ساختمان قدیمی اداره پست نورنبرگ را انجام داد. بیل مکانیکی لیبهر مدل R 950  جدید این شرکت در بهبود مسیر جاده در سراسر ایستگاه مرکزی نورنبرگ مشغول به فعالیت بود. ریتل شوفر با ناوگان قابل توجهی از بیل های مکانیکی ، یکی از شرکت های متوسطه پیشرو در منطقه فرانکونیا آلمان است.
امروزه ناوگان مدرن و با کارآیی ریتل شوفر دارای 25 دستگاه لیبهر است که توانایی مدیریت طیف وسیعی از برنامه های کاربردی را دارند. این ناوگان شامل پنج بیل مکانیکی R 926 ، R 950 ، R 936، R 946، R 950 SME و R 950 می باشد.


تجهیزات سفارشی بیل مکانیکی تخریبگر لیبهر

خرید از لیبهر به مشتریان این امکان را می دهد که بیل مکانیکی جدید خود را به صورت سفارشی خریداری کنند. تجهیزات و اتصالات اضافی را می توان به عنوان نیازهای خاص در نظر گرفت، به طوری که هر دستگاه تولید شده مناسب نیازهای خاص هر مشتری است.
راننده رالف استینگل از تجهیزات ویژه بیل مکانیکی جدید، به ویژه دوربین دید 360 درجه ای که به او امکان دید جانبی مطلوب و کنترل ناحیه عقب را می دهد، قدردانی می کند. تغییر سریع سیستم اتصالات چندگانه موجب صرفه جویی در زمان می شود به طوری که این تغییرات در 30 دقیقه صورت میگیرد. و قطعات یدکی لیبهر میتوانند به سرعت در صورت نیاز تولید و تحویل داده شوند.
تخریبگر R 950 انعطاف پذیری خود را ثابت میکند
برای شرکت ریتل شوفر، کیفیت عالی، تکنولوژی نوآورانه و راحتی بالا معیارهای کلیدی برای خرید دستگاه های لیبهر بود.

بیل مکانیکی لیبهر خزنده R 950 که توسط فرانسه توسعه یافته است دارای وزن عملیاتی 75 تن، به همراه ابزار پیوست و موتور 200 کیلو وات / 272 HP است. راننده رالف از افزایش قدرت همراه با مصرف سوخت پایین تر نسبت به مدل پیشین بیل مکانیکی R 944 C قدردانی می کند. این دستگاه در حال حاضر 1100 ساعت کار در زمانسنج دارد و رالف تایید کرده است که این دستگاه روزانه تا 10 ساعت در عملیات کار میکند.

این شرکت قبلا دارای بیل های مکانیکی از برند های دیگر بود ولی به دلیل ایمنی عملیاتی، بیل های لیبهر را خریداری کرد. حتی قبل از تصمیم گیری برای خرید بیل مکانیکی تخریبگر جدید که از ژوئیه 2017 در آلمان مستقر شده بود، دیگر ماشین های رقیب به علت نتایج غیرقابل اطمینان حذف شدند.
ریتل شوفر در نورنبرگ

شرکت ساخت و ساز ریتل شوفر در سال 1966 تاسیس شد و در حال حاضر 230 کارمند دارد. به علت داشتن پرسنل شایسته، آموزش های مداوم و اپراتورهای آموزش دیده وسایل نقلیه ، به طور مداوم راه حل های متفاوتی را ارائه می دهد.

ریتل شوفر در منطقه فرانکونیا آلمان است. این شرکت پیشرو در زمینه حمل و نقل زمینی، تخریب، استخراج مواد اولیه، بازیافت و مدیریت زباله های سایت میباشد.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21106