تجهیزات ساخت و ساز ولوو در سال 2018 به 27% افزایش فروش می رسد

تجهیزات ساخت و ساز ولوو در سال 2018 به 27% افزایش فروش می رسد

تجهیزات ساخت و ساز ولوو (CE) سال 2018 را با قدرت به پایان رساند و نه تنها بهترین نتایج مالی سالانه خود را منتشر کرد، بلکه بهترین رکوردها را در رشد ماشین آلات و خدمات و افزایش تقاضا از ساخت و ساز، زیرساخت و استخراج معادن در تمام بازارهای عمده، به ارمغان آورد که باعث شد ولوو CE بهبود قابل توجهی در فروش، درآمد عملیاتی و سفارش داشته باشد.

در سه ماهه چهارم سال 2018، فروش خالص 21 درصد و سود عملیاتی 19 درصد افزایش یافت. درآمد ها با فروش بالاتر تاثیر مثبت گذاشتند که هزینه های بالای تولید با هزینه های فروش جبران می شد. و در نهایت فروش خالص سالانه به 27 درصد (84238 کرون سوئد) افزایش یافت.

وضعیت بازار

تقاضا در اروپا در سه ماهه چهارم بهبود یافت و تا پایان ماه نوامبر 12٪ افزایش یافت که به دلیل رشد شدید در روسیه و رشد متوسط ​​در انگلستان، فرانسه، ایتالیا و آلمان بود. آمریکای شمالی در مقایسه با مدت مشابه در سال 2017، 16 درصد افزایش داشته، به این دلیل که تقاضا برای بیل های مکانیکی (بیل های مکانیکی کامپکت تا 10٪ و بیل های مکانیکی بزرگتر تا 23٪) بیشتر شد، در حالی که آمریکای جنوبی در مقایسه با سطوح پایین در سه ماهه چهارم سال 2017، 20% رشد داشت که این رشد عمدتا در برزیل بود. به غیر از چین، بازارهای آسیایی در مقایسه با سال گذشته 11 درصد افزایش داشته که با هند بهبود یافته اند. چین بازار خود را به شدت افزایش داده است، رشد 35٪ در سال 2017، به طوری که تقاضا بیشتر برای بیل مکانیکی و لودر چرخدار بود.

سفارشات و تحویل

در طول سه ماهه چهارم سال 2018 سفارشات ولوو به میزان 9٪ افزایش یافت، که عمدتا به دلیل تقاضای قوی برای ماشین های مارکدار SDLG در چین بود. سفارش در اروپا در مقایسه با مدت مشابه در سال 2017 2٪ افزایش یافت. در آمریکای شمالی میزان سفارش برای ماشین آلات متوسط ​​و بزرگ از تقاضای قوی در سه ماهه سوم کاهش یافت و دوره ویژه ای در سه ماهه سوم 2017 میزان سفارش را تا 86٪ افزایش داد. در آسیا سفارش به میزان 26 درصد افزایش یافت، در حالی که در آمریکای جنوبی 5 درصد و 22 درصد در آفریقا و اقیانوسیه پایین آمد.

تحویل در طول دوره 24 درصد، با افزایش حجم تولیدات SDLG در چین و رشد خوب در تمامی مناطق، افزایش یافت.

در طول سال، ولو CE در جهت توسعه راه حل های نسل بعدی، پیشرفت خود را در الکتریکی سازی، اتوماسیون و ارتباطات ادامه داد. این شرکت نمونه های الکتریکی ماشین را در سال 2018 نشان داد و در یک آزمایش 10 هفته ای، شرکت با همکاری Skanska، مفهوم سایت الکتریکی را آزمایش کرد. نتایج نشان می دهد که سایت الکتریکی می تواند کاهش قابل توجهی در انتشار کربن و همچنین هزینه های اپراتور داشته باشد.

در اوایل سال 2019 ولوو CE اعلام کرد که ساختن تجهیزات دیزلی را به نفع ماشین های کامل الکتریکی متوقف خواهد کرد.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21411