تجهیزات ساخت و ساز ولوو، ActiveCare Direct را در فینیشرهای خود فعال می کند

تجهیزات ساخت و ساز ولوو، ActiveCare Direct را در فینیشرهای خود فعال می کند

ActiveCare Direct ابتدا در سال 2017 برای بیل های مکانیکی، هولرهای مفصلدار و لودرهای چرخدار راه اندازی شد و اکنون در دسترس فینیشرهای ولوو قرار گرفته است. از ماه فوریه سال 2019، P7110B و P7170B واجد شرایط دریافت رایگان یک ساله ActiveCare Direct با خرید دستگاه جدید شدند.

این حرکت به منظور گسترش خدمات مدیریت مخابراتی برای ماشین آلات راهسازی ولوو و همچنین به واسطه بازخورد های مثبت بین فروشندگان و مشتریان ولوو بوده است. ActiveCare Direct در حال حاضر برای کامپکتورهای آسفالت و خاک در دسترس است.

دیو آدامز، مدیر فروش سرویس های مخابراتی ولوو، گفت: "ActiveCare Direct، موجب دسترسی بیشتر و درک بهتر مالکان و مدیران تجهیزات جاده به اطلاعات کسب و کار خود می شود. این یک گام باور نکردنی در زمینه چگونگی مدیریت تجهیزات و کارکنان شرکت است. اضافه کردن این سرویس به فینیشرها نشانه دیگری از تاثیر و ارزش مشتریان ما در بازارهایی است که ما در حال حاضر ActiveCare Direct را ارائه می دهیم."

تفاوت ActiveCare Direct با سیستم های مخابراتی سنتی

ActiveCare Direct اطلاعاتی را که توسط CareTrack، سیستم مخابراتی ولوو، جمع آوری شده به مرکز Volvo Entime Uptime در پنسیلوانیا ارسال می کند. در آنجا، تحلیل گران و یک نرم افزار اختصاصی، هزاران داده و کدهای خطا را مرتب می کنند. صاحب، فروشنده یا هر دو در هر زمان که مسئله ای مورد توجه آنها قرار می گیرد، در زمان واقعی با شما تماس می گیرند. ActiveCare Direct به جای سیل کد های خطای تشخیص داده نشده، هشدار مورد نظر را با علت احتمالی، راه حل توصیه شده و نتیجه ارسال می کند.

صاحبان ActiveCare Direct همچنین، گزارشات بهره برداری ماهانه ناوگان، نشان دادن استفاده از ناوگان، بررسی استفاده فردی از ماشین ها را دریافت می کنند. این به آنها امکان بینش لازم برای استفاده بهتر از ناوگان خود و مسائل مربوط به سوء استفاده از دستگاه توسط اپراتورها را می دهد.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21420