بیل مکانیکی JCB مدل HYDRADIG 110W

بیل مکانیکی JCB مدل HYDRADIG 110W

HYDRADIG جی سی بی 110W اولین بیل مکانیکی چرخی و حامل ابزار است. جی سی بی اولین شرکتی است که موتور، تانک ها و لوازم جانبی را به شاسی انتقال داده است تا هیدرادیگ جی سی بی 110W را در میدان دید، پایداری، مانور پذیری، تحرک و اطمینان پیشرو کند.


پیشرو در میدان دید
در دنیای امروز، حفظ فضا بسیار مهم است بنابراین دستگاه های کامپکت و دید وسیع آن ها، به طور چشمگیری مورد توجه هستند. بیل مکانیکی HYDRADIG جی سی بی 110W اجازه می دهد تا دید کامل و مشاهده تمام چهار چرخ از صندلی اپراتور فراهم شود.
موتور EcoMAX T4F با قدرت 109 اسب بخار (81 کیلو وات) و سایر اجزا که در شاسی بیل مکانیکی قرار گرفته اند به کانترویت اجازه می دهند تا نوسان دم را به میزان 5 اینچ کاهش دهد. درنتیجه اپراتور میتواند از داخل کابین بدون نیاز به پیاده شدن، بولدوزر، گیرنده تریلر و تثبیت کننده را مشاهده کند.


پیشرو در اطمینان
با سرعت بالای 25 مایل در ساعت (40 کیلومتر در ساعت) به شما اجازه می دهد تا سریعتر و با راحتی بیشتر در اطراف و بین سایت ها حرکت کنید.
اپراتور میتواند سه حالت برای کار تنظیم کند. حالت بزرگراه ساختار فوقانی را برای سفر تا حداکثر 25 مایل در ساعت (40 کیلومتر در ساعت) حفظ می کند. حالت سایت با استفاده از تمامی خدمات هیدرولیکی فعال، دستگاه را تا 12 مایل در ساعت (20 کیلومتر در ساعت) محدود می کند. حالت خزنده باعث محدودیت سرعت برای دقیق ترین شغل ها می شود.


پیشرو در خدمات
بدون توجه به پروژه ، بهره وری شما به توانایی شما برای انجام چک های روزانه سریع و آسان تجهیزات بستگی دارد. به همین دلیل HYDRADIG جی سی بی 110W با دسترسی آسان از سطح زمین به تمام نقاط کنترل روزانه و فیلتر سوخت طراحی شده است.


110W نیازی به DPF ندارد  درنتیجه هزینه های نگهداری و خرابی را تا حد زیادی کم میکند.
Livelink JCB شما را قادر به نظارت بر مصرف سوخت و موقعیت مکانی دستگاهتان می کند.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21158