بیل مکانیکی کوماتسو PC390LCi-11

بیل مکانیکی کوماتسو PC390LCi-11

طبق گفته کوماتسوی آمریکا، بیل مکانیکی کوماتسو هیدرولیکی PC390LCi-11، با استفاده از موتور 257 اسب بخار،Tier 4-F ، نخستین بیل مکانیکی سه بعدی نیمه اتوماتیک با سرعت و وزن 36 تن است. مدل جدید دارای سیستم کنترل پیشرفته دستگاه است. کنترل اتوماتیک هوشمند PC390LCi-11 شامل یک بسته حسگر اختصاصی، از جمله سیلندرهای هیدرولیکی، حسگر IMU و آنتن های GNSS است.
وزن عملیاتی 87،867-90،441 پوند با عمق حداکثر حفاری از 23 فوت 10 اینچ تا 26 فوت 7 اینچ می باشد.

دستگاه با استفاده از داده های طراحی 3D بارگذاری شده و مانیتور دستگاه موقعیت ماشین را نسبت به سطح هدف به درستی نمایش میدهد. هنگامی که سطل به سطح هدف می رسد، سیستم به طور خودکار حفاری را محدود می کند. فرمان های کنترل کننده بیل مکانیکی PC390LCi-11 دارای سوئیچینگ نیمه اتوماتیک / دستی و حالت افقی هستند که می توانند با تغییر دادن اهرم ها کار کنند. یک سیستم اتوماتیک Assist Grade به طور خودکار ارتفاع باکت بیل مکانیکی را تنظیم می کند، سطح هدف را ردیابی می کند و حفاری بسیار عمیق را به حداقل می رساند.


مدل جدید همچنین شامل ویژگی های کمکی اپراتور می شود:
• کنترل خودکار توقف- در هنگام عملیات میله بیل و سطل، تجهیزات کار به طور خودکار زمانی که لبه سطل به سطح هدف می رسد برای به حداقل رساندن آسیب به سطح هدف متوقف می شوند.
• حداقل کنترل از راه دور – وقتی که اپراتور بازو را حرکت می دهد، دستگاه، سطل را با انتخاب اتوماتیک نزدیک ترین نقطه سطل با سطح هدف، کنترل می کند و اگر دستگاه به یک سطح شیب دار با زاویه راست روبرو نشود، دنبال کردن سطح هدف همچنان ادامه خواهد داشت و از حفاری بیشتر در زیر آن سطح جلوگیری می کند.
• قطب نما زاویه روبرو - جهت پیکان در قطب نما زاویه دید اپراتور، زاویه روبرو را نسبت به سطح هدف نشان می دهد و اجازه می دهد لبه سطل با دقت به سطح هدف برسد.
• صفحه نمایش واقعی 3D - سطوح ماشین و طراحی 3D واقع بینانه، با توانایی تغییر زاویه و بزرگنمایی دیدگاه ها، اجازه می دهد اپراتور مناسب ترین شرایط کاری را انتخاب نماید.
کنترل جعبه - مانیتور هوشمند کنترل ماشین با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی بزرگ دارای آیکون رابط، به جای یک منوی چند مرحله ای است.
بیل مکانیکی PC390LCi-11، چه اجاره ای چه خریداری شده، توسط برنامه Komatsu Care CAR  به مدت سه سال یا 2000 ساعت پشتیبانی می شود.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21171