بیل مکانیکی کامپکت Wacker Neuson مدل EZ36 دارای ویژگی های بزرگ ماشین آلات است

بیل مکانیکی کامپکت Wacker Neuson مدل EZ36 دارای ویژگی های بزرگ ماشین آلات است

بیل مکانیکی کامپکت Wacker Neuson مدل EZ36 طراحی شده است تا راحتی و تکنولوژی یک بیل مکانیکی بزرگ تر را در ابعاد 3.6 تن ارائه دهد.

به گفته این شرکت، EZ36 دارای نوسان دم صفر و عمق حفاری 3.4 متر و 5.5 متر در سطح زمین است.

کابین فضای کافی برای سر و پا ها را فراهم کرده و دارای یک شیشه جلو قابل تنظیم است. فرمان به صورت ارگونومیک طراحی شده است. صفحه شماره دار اتوماتیک اجازه می دهد تا اپراتور حالت های عملیاتی و آپشن های مناسب را انتخاب کند. صندلی و دستگیره ها نیز قابل تنظیم هستند.

کابین همچنین دارای بخش های ذخیره سازی، محل اتصال تلفن همراه و پورت USB است. شیشه های کشویی، دید کامل از محیط و گردش هوا را فراهم می کنند.

برای تولید، EZ36 دارای تیغه زاویه دار چهار طرفه بلدوزر و براکت استاندارد است. اپراتور بدون زحمت می تواند با حرکت انگشت به یک اتصال هیدرولیکی دیگر بدون قطع کردن خط ها سوئیچ کند. اپراتورها می توانند حالت Eco را برای صرفه جویی در سوخت و حالت Power را برای حداکثر عملکرد پمپ انتخاب کنند.

EZ36 همچنین دارای سیستم حفاری عمودی Wacker Neuson است که باعث می شود حفاری عمیق روی زمین های ناهموار مانند شیب ها و لبه های پیاده رو آسان تر شود.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21526