بیل مکانیکی ولوو ECR355E

بیل مکانیکی ولوو ECR355E

ECR355E - یک بیل مکانیکی 35 تنی با شعاع نوسان کوتاه – جدید ترین سایز در رده خود است. مدل جدید با استفاده از موتور 248 اسب بخار ولوو D8 طراحی شده است.این بیل 18 درصد افزایش اسب بخار، 28 درصد افزایش گشتاور و 10 درصد افزایش در کارایی سوخت در مقایسه با مدل قبلی، ECR305C ، ارائه می دهد. نسل قبلی این بیل، بیل مکانیکی ولوو ECR305C نام داشته است.
ECR355E شامل تمام ویژگی های مشترک مدل های سری E شرکت است، از جمله کابین مستطیل شکل، که 10 درصد فضای بیشتر، 44 درصد ظرفیت خنک کننده بیشتر و ورودی گسترده تر را فراهم می کند. کابین همچنین دارای یک رادیو با بلوتوث، کنترل های ارگونومیک و سوئیچ های کوچک است. علاوه بر دوربین استاندارد، دوربین عقب ECR355E دارای یک دوربین جانبی استاندارد است و سیستم هوشمند ولوو چهار دوربین بیرونی را با هم ترکیب می کند تا "چشم پرنده" ای را برای دستگاه ایجاد کند، تصاویر در یک مانیتور 8 اینچی نمایش داده می شوند.

ECR355E مجهز به حالت های کار یکپارچه ، از جمله حالت ECO، و ویژگی های خاموش شدن خودکار با هدف کاهش مصرف سوخت است. (سوخت مصرفی این دستگاه با گارانتی بهره وری سوخت ولوو پشتیبانی می شود؛ اگر مصرف سوخت و بهره وری با سطوح کارایی مدل مطابقت نکنند، ولوو بخشی از سوخت اضافی را بازپرداخت می کند.)

ویژگی های سرویس رسانی شامل درب های گسترده محفظه، دسترسی از سطح زمین به نقاط تعمیر و نگهداری (از جمله شیرهای فشار پمپ، فیلتر ها و بسته های خنک کننده)، پکیج های چند منظوره روغنکاری و صفحات ضد لغزش است. فن خنک کننده برگشت پذیر به طور خودکار نیازهای خنک کننده را براورده کرده و موجب کاهش مصرف سوخت و صدا می شود.
ECR355E همچنین واجد شرایط برای ActiveCare Direct، یک سرویس مخابراتی است که نظارت فعال دستگاه و ناوگان بهره برداری مستقیم را از ولوو گزارش می دهد. ActiveCare Direct برای خرید یک دستگاه جدید، از جمله ECR355E، برای یکسال رایگان ارائه می شود.

مشخصات Volvo ECR355E
• وزن عملیاتی: 34-38 تن
• قدرت: 241 اسب بخار، 1800 دور در دقیقه
• ظرفیت سطل: 0.5 -2 متر مکعب
• حداکثر عمق حفاری: 7 متر
• شعاع نوسان دم: 2 متر
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21188