بیل مکانیکی ولوو EC950E

بیل مکانیکی ولوو EC950E - بزرگتر و بهتر

کارهای بزرگ را با کاوشگر خزنده جدید Volvo مدل EC950E با 90 تن وزن سریعتر بهتر و قویتر انجام دهید.
این بیل مکانیکی با بیش از 424 کیلو نیوتن نیروی شکست و 408 کیلو نیوتن نیروی کششی، ترکیبی کامل از قدرت و ثبات است که ظرفیت بالایی را برای رسیدگی به کارها در سخت ترین برنامه ها ارائه می دهد.
برای بزرگترین کاوشگر ولوو، EC950E، هیچ کاری بیش از حد سخت نیست. بمنظور داشتن ظرفیت بالای سطل، عملکرد قدرتمند و دوام بالا، این بیل مکانیکی 90 تنی در هر ساعت تن های بیشتری را جابجا میکند.
فشار هیدرولیکی در صورت نیازقدرت را به دستگاه می رساند. برای افزایش قابلیت انعطاف پذیری، سیستم مدیریت پیوسته امکان استفاده از اتصالات مختلف را فراهم می کند، به این ترتیب اپراتور میتواند از طریق مانیتور جریان هیدرولیک و فشار داخل کابین را از پیش تنظیم کند.

قدرت کارآمد

این بیل مکانیکی با موتور 446 کیلوواتی (606 اسب بخار)، از تکنولوژی پیشرفته برای عملکرد بسیار کارامد ساخته شده است.

چرخه زمانی را با موتورولوو D16  که موتوری قوی و توسعه یافته است و دارای سیستم تمام هیدرولیک میباشد به حداقل برسانید.
سیستم هیدرولیک پیشرفته قدرت پمپ را برای عملیاتی سریع، روان و کارآمد افزایش می دهد وامکان کنترل بیشتری را برای اپراتور فراهم میکند. با استفاده از تکنولوژی هوشمند، سیستم, جریان درخواستی را کنترل می کند و تلفات داخلی در مدار هیدرولیکی را کاهش می دهد. سیستم هیدرولیک همراه با حالت ECO منحصر به فرد Volvo،از دست دادن جریان و فشار را برای دستیابی به بازده فوق العاده سوخت کاهش می دهد. سیستم کار یکپارچه به اپراتورها اجازه میدهد که با حداکثر بهره وری بهترین حالت ممکن را برای انجام وظیفه اش در دست داشته باشد.

حداکثر بهره وری اپراتور

اپراتورها می توانند در کابین بزرگEC950E  با راحتی و اطمینان و کمترین صدا در محیط های چالش برانگیز کار کنند. برای ایمنی و دوام بیشتر، یک گارد ردیابی بر روی کابین نصب میشود.کابین های تایید شده، اطمینان خاطر را برای اپراتور فراهم میکند.

طراحی با دوام

طراحی سنگین بیل مکانیکیECA950E  تضمین می کند که کار به سرعت و بدون تاخیر انجام شود. این بیل مکانیکی از اجزای محافظت شده ساخته شده است که می تواند با طول عمر بالا و بدون وقفه در برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد.

سطل های با دوام و با کیفیت ولوو کاملا با EC950E سازگار است و برای حفاری در تمام شرایط مناسب میباشد.این سطل ها از صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش ساخته شده اند که مناسب برای کار و استخراج  در معادن میباشند.
ولوو همچنین خدماتی را برای کمک به بهبود روزافزون و کاهش کلی هزینه های مالکیت از جمله موافقت نامه های پشتیبانی مشتری و شبکه گسترده فروش جهانی ارائه می دهد.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2134