بیل مکانیکی ولوو مدل Volvo EW60E

بیل مکانیکی ولوو مدل Volvo EW60E

Volvo EW60E یک دستگاه بسیار توانمندی است که برای انواع برنامه های کاربردی مناسب است. طراحی آن کشش برجسته، نیروی نوسان، نیروی گریز و نیروی کششی را در یک مدل کامپکت ارائه می دهد که امکان حمل و نقل جاده ای راحت و مانور بسیار عالی در فضاهای محدود را فراهم می کند.

EW60E مجهز به موتور قدرتمند ولوو و جریان هیدرولیکی قابل تنظیم است که عملکرد عالی و بهره وری سوخت را ارائه می دهد. EW60E دارای 12 درصد اسب بخار بیشتر نسبت به مدل های پیشین است و به دلیل موتور کوچک توربو شارژر، راندمان سوخت 10 درصد افزایش یافته است.

بوم آفست استاندارد اجازه می دهد اپراتور با توجه به نیاز کار در برنامه های کاربردی مناطق محدود، آن را تنظیم کند. بوم آفست همچنین دید عالی از سطل را به اپراتور می دهد، که باعث افزایش دقت در هنگام کار می شود. اپراتور می تواند سرعت بوم آفست را از طریق پانل کنترل تنظیم کند، با این کار می تواند حرکات بسیار دقیقی را انجام دهد.

درایو چهار چرخ و سرعت 30 کیلومتر در ساعت، تحرک و حرکت سریع را در جاده فراهم می کند. چرخ های جلویی نیز می توانند به صورت هیدرولیکی برای ثبات بیشتر در زمین های ناهموار قفل شوند. همچنین تیغه بولدوزر در عقب دستگاه ثبات بیشتری را فراهم می کند.
آسایش و راحتی

EW60E دارای جدیدترین کابین ولوو با 10 درصد فضای بیشتر، از جمله فضای بیشتر در پشت صندلی، است. فضای اضافه شده شامل یک جعبه تلفن، دو پریز برق، یک نگهدارنده فنجان و سه فضای بزرگ دیگر است.

یک ستون باریک تر، منطقه شیشه ای بزرگتر و تیغه برف پاک کن بزرگتر موجب افزایش دید می شوند. تصاویر دوربین پشتی در یک صفحه نمایش رنگی 7 اینچی قابل مشاهده است که نقاط کور را حتی در فضاهای محدود نشان می دهد.

برای عملکرد آسان، گروه های صفحه کلید در سمت راست قرار گرفته اند و صفحه نمایش LCD ، تمام اطلاعات دستگاه را از طریق منوها برای دسترسی آسان به توابع نمایش می دهد. فرمان قابل تنظیم، راحتی کنترل را افزایش داده است.

آسان و کارآمد

EW60E دارای ویژگی هایی برای سهولت خدمات است. دسترسی آسان از سطح زمین و نقاط روغن کاری آسان، زمان و هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش می دهند. فواصل خدمات را به راحتی می توان از صفحه نمایش داخل کابین کنترل کرد.
موتور جدید ولوو و هیدرولیک بهبود یافته با هم کار می کنند تا راندمان مصرف سوخت را بدون به خطر انداختن قدرت، بالا ببرند. با ویژگی استاندارد خاموشی خودکار، موتور پس از زمان بیکاری انتخاب شده به طور خودکار خاموش می شود، این ویژگی به کاهش چشمگیر هزینه های سوخت و کاهش ساعات کاری ماشین برای افزایش ارزش فروش مجدد کمک می کند.

EW60E با سیستم مخابراتی Volvo CareTrack و نرم افزار Volvo's MATRIS (سیستم ردیابی اطلاعات ماشین) استاندارد شده است. این فن آوری ها به مدیر ناوگان اجازه می دهند تا از راه دور طیف گسترده ای از مشکلات ماشین را در زمان واقعی تشخیص دهد.  
اتصالات برای هر برنامه کاربردی

EW60E می تواند به طیف وسیعی از اتصالات با دوام و مناسب برای هر نوع عملیات از آب و برق و ساختمان تا کشاورزی، محوطه سازی و جنگلداری متصل شود. این اتصالات را می توان به راحتی با استفاده از یک اتصال دهنده سریع مکانیکی یا هیدرولیکی تغییر داد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21264