بیل مکانیکی هیوندا مدل R210W-9A

بیل مکانیکی هیوندا مدل R210W-9A

سری 9 بیل مکانیکی هیوندای عملکرد و اطمینان را تضمین می کند. هدف شرکت این است که این ماشین ها را با کارایی بالا عرضه کند. همچنین، هیوندای گارانتی پوشش کامل، از جمله سه سال (3000 ساعته)، گارانتی کامل ماشین و ضمانت ساخت 5 ساله( 10000 ساعته) ساخت و ساز را ارائه می دهد.

ویژگی ها و مزایا:
فن آوری موتور
موتور اثبات شده، قابل اعتماد، سوخت کارآمد، انتشار کم و سر و صدا.
ارتقاء ساختمان کابین
لوله های فولادی جدید برای ایمنی، حفاظت و دوام کارکنان اضافه شده است. پنجره های جدید با مکانیسسم باز/بستن شدن طراحی شده اند.
بهبود وضعیت صندلی و کنسول
فرمان ارگونومیک با دکمه های کنترل کمکی قابل استفاده برای اتصالات، صندلی با سیستم تعلیق و گرمایشی و کنسول کنترل جدید که با فشار دادن دکمه قابل تنظیم است ازجمله ویژگی های اضافه شده میباشند.

سیستم مدیریت از راه دور RMS
با استفاده از فناوری GPS و ماهواره به کار خود ادامه می دهد تا در نهایت خدمات و پشتیبانی بهتری را برای مشتریان فراهم کند.

اولویت بندی خودکار بوم و چرخش
این عملکرد هوشمند به طور خودکار و مداوم به دنبال جریان ایده آل هیدرولیکی برای بوم و حرکات چرخشی دستگاه می باشد.

راحتی اپراتور
در کابین بیل مکانیکی سری 9A هیوندای شما می توانید صندلی، کنسول و دستگیره ها را به راحتی با توجه به سطح راحتی خود تنظیم کنید. صندلی یکی شده با کنسول، ارتعاش کنسول را توسط تعلیق صندلی جذب می کند و خستگی اپراتور را کاهش می دهد.
کاهش استرس
بیل مکانیکی سری  9A هیوندای امکاناتی ازجمله فضای اضافی و صندلی راحت را برای به حداقل رساندن استرس اپراتور در کابین فراهم می کند. یک سیستم کنترل آب و هوای قدرتمند، دمای مطلوب را برای اپراتور فراهم می کند.
راندمان سوخت
بیل های سری 9A برای صرفه جویی در مصرف سوخت طراحی شده اند. نوآوری های جدید مانند کلاچ فن، سیستم دو مرحله ای Auto Decel و حالت اقتصادی به حفظ سوخت و کاهش تاثیر بر محیط زیست کمک می کند.

سیستم مدیریت از راه دور HI-MATE
Hi-Mate، سیستم مدیریتی اختصاصی هیوندای، اپراتورها و پرسنل سرویس دهنده را قادر می سازد تا به خدمات حیاتی و اطلاعات تشخیصی دستگاه از هر کامپیوتری با دسترسی به اینترنت دسترسی داشته باشند.

حالت قدرت
حالت قدرت (P) حداکثر سرعت و قدرت ماشین را برای تولید انبوه فراهم میکند. حالت استاندارد (S) یک کاهش rpm ثابت برای عملکرد مطلوب و بهبود وضعیت سوخت فراهم می کند. حالت اقتصادی (E) جریان دقیق و قدرت موتور را بر اساس تقاضای بار فراهم می کند.
حالت USER
بعضی از مشاغل نیاز به تنظیمات دقیق تر ماشین دارند. با استفاده از حالت کاربر (U)، اپراتور می تواند سرعت موتور، پمپ خروجی، سرعت بیکاری و سایر تنظیمات دستگاه را برای کار در دسترس قرار دهد.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21145