بیل مکانیکی هیوندای R160LC-9A معرفی شد

بیل مکانیکی هیوندای R160LC-9A معرفی شد

ویژگی ها و مزایا:
افزایش دید
کابین بزرگ با دید بهبود یافته ارائه شده است. برای دیدن و تهویه از پنجره سقفی استفاده میشود. شیشه بزرگتر سمت راست دید بهتری را فراهم میکند.

ارتقاء ساختمان کابین
لوله های فولادی جدید برای ایمنی، حفاظت و دوام کارکنان اضافه شده است. پنجره های جدید با مکانیسسم باز/بسته شدن طراحی شده اند.


بهبود وضعیت صندلی و کنسول
فرمان ارگونومیک با دکمه های کنترل کمکی قابل استفاده برای اتصالات، صندلی با سیستم تعلیق و گرمایشی و کنسول کنترل جدید که با فشار دادن دکمه قابل تنظیم است ازجمله ویژگی های اضافه شده میباشند.


اولویت بندی خودکار بوم و چرخش
این عملکرد هوشمند به طور خودکار و مداوم به دنبال جریان ایده آل هیدرولیکی برای بوم و حرکات چرخشی دستگاه می باشد. سیستم پیشرفته CAPO سیستم هیدرولیکی را نظارت می کند و تنظیمات آن را تنظیم می کند تا عملکرد دستگاه را به حداکثر برساند.

ساختمان بادوام
ساختار کابین بیل مکانیکی هیوندای سری 9A دارای یک لوله قوی تر اما باریک تر برای ایمنی بیشتر و دید بهتر است. فولاد بادوام به طور یکنواخت جوشکاری می شود تا یک قاب بالایی و پایینی قوی تر و مستحکم تری را تشکیل دهد.

موتور پرکینز 1204E
موتور چهار سیلندر توربو شارژر پرکینز 1204E دارای خنک کننده موتور با حداکثر قدرت، قابلیت اطمینان، صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش میزان انتشار است.

سیستم کلید هوشمند
بیل مکانیکی های سری 9A سیستم کلید هوشمند را به عنوان یک گزینه ارائه می دهند. این اجازه می دهد تا اپراتور موتور را با فشار دادن یک دکمه بدون وارد کردن کلید در احتراق استارت بزند.

راندمان سوخت
بیل مکانیکی های سری 9A برای صرفه جویی در مصرف سوخت طراحی شده اند. نوآوری های جدید مانند کلاچ فن، سیستم دو مرحله ای Auto Decel و حالت اقتصادی به حفظ سوخت و کاهش تاثیر بر محیط زیست کمک می کنند.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21146