بیل مکانیکی هیدرولیکی Case مدل CX750D

بیل مکانیکی هیدرولیکی Case مدل CX750D

بیل مکانیکی هیدرولیکی Case مدل CX750D در حال حاضر بزرگترین بیل مکانیکی در خط تولید شرکت است. CX750D دارای قدرت عملیاتی 512 اسب بخار است.

پیکربندی حفاری توده ای آن دارای دکل و بازو کوتاه تر است که به نیروی شکست بیشتر و زمان چرخه سریعتر کمک می کند و برای افزایش ظرفیت قادر است سطل های بزرگتری را نگه دارد.

این شرکت می گوید: یک پمپ هیدرولیکی کنترل شده و کنترل های بزرگتر و دریچه های مغناطیسی باعث افزایش نیرو شکست، افزایش قدرت بلند کردن و بهبود پاسخگویی می شود. این ویژگی ها با سیستم هوشمند هیدرولیکی Case و چهار سیستم کنترل یکپارچه آن ترکیب شده است تا بهترین استفاده از قدرت هیدرولیکی ماشین را در اختیار شما قرار دهد.

این ماشین را می توان در یکی از سه حالت کارکرد اتوماتیک، سنگین و اولویت سرعت تنظیم کرد تا به طور کارآمد و بهینه از هیدرولیک و قدرت موتور استفاده شود.

همچنین این بیل هیدرولیکی دارای یک کابین بزرگتر نسبت به ماشین آلات قبلی در طبقه خود است. کابین کاملا قابل تنظیم بوده و صندلی جدید، راحتی را برای اپراتور فراهم می کند. دوربین های استاندارد برای دید عقب و یک مانیتور 7 اینچی با صفحه نمایش بزرگ امکان دسترسی اپراتورها به پارامترهای مهم عملکرد، از جمله مصرف سوخت، ساعت کار و اطلاعات دستگاه، را فراهم می کنند.

تعمیر و نگهداری و دسترسی به دستگاه در حال حاضر با راه های وسیع تر و گارد محافظ جدید برای ایمنی بیشتر، آسان شده و همه فیلترها در بخش پمپ برای راحتی کار دسته بندی می شوند. یک فن استاندارد هیدرواستاتیک به نیازهای خنک کننده پاسخ می دهد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21324