بیل مکانیکی خزنده کامپکت لبیهر مدل R 926

بیل مکانیکی خزنده کامپکت لیبهر مدل R 926

خط تولید بیل مکانیکی کامپکت لیبهرمدل جدیدی را ارائه می دهد، اما با موتور Tier 4 Final و پیشرفت های دیگر در مقایسه با مدل Stage 3B خود برتر است. R 926  جدید در رده ماشین های کامپکت لیبهردر محدوده وزنی 15 تا 35 تن قرار می گیرد.

این پیشرفت ها شامل فناوری لیبهرSCR، گشتاور نوسان و افزایش قدرت موتور می باشد. نوآوری تعمیر و نگهداری بهبود یافته تعمیر و نگهداری آسان، ایمن و سریع دستگاه را فراهم می کند. به طور کلی، بیل مکانیکی جدید، در مقایسه با نسل های گذشته، سطوح بالاتری از بهره وری و اقتصاد را به دست می آورد.

با توجه به گزینه های انتخاب شده، R 926  جدید وزن عملیاتی بین 25.4 و 29.5 تن را ارائه می دهد. با چرخش دم 1.7 متر و چرخش جلو 1.9 متر، ابعاد آن بیشتر کاهش یافته است. طبق گفته لیبهر، به طور کلی با شعاع نوسان کمتر از 4 متر، بیل مکانیکی جدید برای استفاده در مناطق محدود ایده آل است.

موتور دیزلی R 926  توسط لیبهردر بول، سوئیس ساخته شده و مطابق با استانداردهای Tier 4 Final است و باعث افزایش قدرت 129 کیلو واتی موتور می شود که نسبت به مدل قبلی 8 درصد افزایش یافته است.

خروج گاز از اگزوز به فیلتر ذرات دیزلی (DPF) یا سوپاپ EGR نیاز ندارد درنتیجه تعویض فیلتر لازم نیست به این ترتیب زمان تعمیر و نگهداری آن نیز حذف شده و هزینه های قطعات یدکی مرتبط از بین می روند.

طبق گفته لیبهر، قطعات هیدرولیکی جدید درR 926  افزایش بهره وری را نسبت به مدل قبلی تضمین می کنند. بهبود در فرآیند بارگیری و کار بر روی شیب قابل توجه است.

لیبهر انواع مختلفی از تجهیزات را ارائه می دهد به طوری که می تواند هر بیل مکانیکی خزنده را با نیازهای خاص مشتری مناسب سازد. بسته به برنامه، مشتری می تواند از طیف گسترده ای از سطل های HD و ابزارهای ویژه، که توسط لیبهر در داخل کشور تولید می شوند، انتخاب کند.

همچنین، سیستم روغن کاری استاندارد متمرکز و تمام اتوماتیک، روانکاری منظم و به حداقل رساندن زمان بیکاری بیل مکانیکی کامپکت را تضمین می کند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21272