JCB 220X Excavator

بیل مکانیکی جی سی بی 220X

بیل مکانیکی 220X اولین دستگاه در سری X است که وزن عملیاتی آن 24 تن می باشد. موتور JCB EcoMax Tier 4-F دارای قدرت 173 اسب بخار و حداکثر گشتاور 1،500 دور در دقیقه است. حداکثر عمق حفاری 6 متر، نیروی شکست سطل 150 نیوتن و حداکثر ارتفاع خاک برداری 6.4 متر است.

ساختار بالایی بیل مکانیکی JCB 220X دو متر و 68 سانتی متر بوده 20 سانتی متر گسترده تر از مدل های قبلی است و اجازه می دهد بوم اصلی در مرکز ماشین نصب شود. این طراحی علاوه بر کاهش فشار، دقت بیشتری را در هنگام حفاری فراهم می کند.
عایق برنز آغشته به گرافیت فواصل روغنکاری بر روی بوم را تا 250 ساعت افزایش می دهد. فواصل تعویض فیلتر هوای موتور و فیلتر هیدرولیکی اصلی به 2000 ساعت افزایش یافته است. درب های بزرگ دسترسی آسان به تمام نقاط خدمات را فراهم می کند و نقاط روغنکاری برای تعمیر و نگهداری سریع تر به طور منظم گروه بندی شده اند.

JCB 220X Excavator

پمپ های هیدرولیکی کاوازاکی و دریچه های کایابا دارای قرقره های بزرگتر و بلوک جدید برای کاهش تلفات هیدرولیکی هستند. شلنگ های هیدرولیکی با قطر یک اینچی برای کاهش سایش و افزایش عمر شلنگ، جریان را بدون افزایش سرعت روغن فراهم می کنند.
کابین بیل مکانیکی 220X 15 درصد بزرگتر از مدل های قبلی طراحی شده است. اهرم های فرمان دهنده روی فریم صندلی نصب شده و توسط اپراتور حرکت داده می شوند. یک فرمان جدید در سمت راست اپراتور همراه با سوئیچ ها و کنترل های ارگونومیک طراحی شده است.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21208