Volvo CE

بیل مکانیکی الکتریکی ولوو مدل Volvo CE

تجهیزات ساخت و ساز تمام الکتریکی بیل مکانیکی فشرده ولوو- معروف به EX2- برنده جایزه نوآوری Intermat برای طراحی انقلابی خود شده است. نمونه اولیه ی EX2 دارای ویژگی هایی از قبیل تولید 0% ناخالصی،10 برابر کارایی بیشتر،  10 برابر میزان صدای پایین تر و کاهش هزینه کل مالکیت میباشد.اعتقاد بر این است که EX2 نخستین نمونه اولیه بیل مکانیکی فشرده تمام الکتریک در جهان است.

Ahcène Nedjimi ، متخصص برق و رهبر پروژه EX2 در ولوو، می گوید: "من بسیار افتخار می کنم که EX2 این جایزه نوآوری شناخته شده جهانی را به دست آورده است. EX2 یک ماشین انقلابی است. تجهیزات ساختمانی الکتریسیته ماشین های تمیز، ساکت و کارآمد تولید می کند - این نشان دهنده آینده صنعت ما است. من خوشحالم که قضات اهمیت آن را به رسمیت شناخته اند. "


برای ساختن نمونه اولیه EX2 به طور کامل الکتریکی، موتور احتراق با دو باتری لیتیوم یونی جایگزین میشود که به اندازه کافی انرژی الکتریکی برای کارکرد دستگاه به مدت هشت ساعت در یک برنامه کاربردی شدید، مانند حفاری زمین فشرده، ذخیره میکند. معماری الکتریکی نیز جایگزین معماری هیدرولیکی شده است. از بین بردن سیستم هیدرولیک و موتور احتراق، همچنین باعث کاهش نیازبه خنک کننده شده درنتیجه از میزان صدا به مقدار قابل توجهی کاسته میشود.

Ahcène در ادامه می گوید: "با میزان تولید صفردرصد ناخالصی و ده برابر کاهش میزان صدا، EX2 می تواند به آسانی در مناطق پرجمعیت بدون ایجاد مزاحمت برای مردم حتی در شب نیز مورد استفاده قرار گیرد. ده برابر کارایی بیشتر و همچنین سیستم های تعمیر و نگهداری خودکار، به این معنی است که هزینه های عملیاتی و هزینه کل مالکیت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. و از آنجا که EX2 کاملا الکتریکی شده و جویاستیک مکانیکی وجود ندارد، می توان از طریق تلفن همراه یا تبلت از راه دور آن را کنترل کرد. این امر نیز باعث افزایش ایمنی در محیط کار خطرناک می شود. علاوه بر این، EX2 همان قدرت و نیرویی را که همتای متعارف آن ارائه میکند را سریعتردر حرکات ترکیبی ارائه می دهد."


Patrik Lundblad، معاون رئيس جمهور از عملکرد Volvo CE می گوید: "EX2 بخشی از وظایف بلند مدت Volvo CE برای دستیابی به راه حل های حمل و نقل پایدار است.این جایزه ادای احترام به کار سخت و چشم انداز کارکنان ولوو CE است که همچنان به تحریک مرزهای فن آوری و نوآوری میپردازند. در حال حاضر ما منتظر ارائه نمونه اولیه EX2 در Intermat در ماه آوریل هستیم. "

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2136