بوماگ تکنولوژی جدیدی را در فینیشر تجاری جدید خود عرضه می کند

بوماگ تکنولوژی جدیدی را در فینیشر تجاری جدید خود عرضه می کند

فینیشر جدید بوماگ مدل BF 300 با عرض  1.8 متر با پیشرفت های مختلف فن آوری، از جمله Magnalife، Sideview و سیستم کنترل بار مجهز شده است.

تایرهای لاستیکی BF 300 P-2 و BF 300 C-2، برای بهبود کیفیت و بهره وری طراحی شده اند و طیف وسیعی از هزینه ها را در برنامه های کاربردی کاهش می دهند.

مقطع فینیشر جدید BF 300 C-2 دارای عرض هیدرولیکی متغیر 1.7 تا 3.4 متر می باشد.

Sideview

با سیستم Sideview بوماگ، کنسول و صندلی کاملا قابل تنظیم شده است.

تمام سکو اپراتور به سمت چپ و راست حرکت می کند و صندلی را می توان تا 60 سانتی چرخاند تا اپراتور بر اطراف و هر موجود جهنده ای مسلط باشد.

تمام عملکردهای ماشین به طور مستقیم از کنسول کنترل می شود و یادگیری کار با آن برای اپراتورهای تازه کار آسان است.

تکنولوژی Magnalife بوماگ

BF 300 C-2 دارای تکنولوژی Magnalife است که صفحه اسکرید را به مدت 20 دقیقه گرم می کند. عناصر گرمادهی، Magnalife را به یک بلوک آلومینیومی تبدیل می کنند که هدایت حرارتی بالایی را ارائه می دهد.

سیستم کنترل بار

سیستم اختصاصی کنترل بار بوماگ (LCS) اپراتور را قادر می سازد تا به صورت ایمن اسکرید را در موقعیت تنظیم شده برای مدت زمان تعیین شده قفل کند.

بدون نیاز به تعویض

با استفاده از یک موتور دیزلی 55 کیلووات با کارایی بالا، BF 300 C-2 جدید، نیازی به فیلتر ذرات دیزلی و یا مایع اگزوز دیزل برای انطباق با مقررات انتشار Tier 4 Final ندارد.

سیستم استاندارد مدیریت موتور و هیدرولیک Bomag Ecomode به میزان قابل توجهی مصرف سوخت را تا 20 درصد کاهش می دهد.

قدرت گرمایش اسکرید توسط یک ژنراتور 24 کیلووات و 240 ولتی فراهم می شود. قرار دادن ژنراتور در زیر کاپوت عایق صدا و دور از اپراتور باعث کاهش سطح صدا برای افزایش راحتی عملکرد می شود.

سیستم ساده سرویس دهی، پیچیدگی موتور را کاهش می دهد تا زمان تعمیر و نگهداری کاهش یابد. پانل های جانبی موتور برای دسترسی بدون محدودیت به موتور، سیستم های هیدرولیکی و فیلترها، با چرخش باز می شوند. سوئیچ های کنترل کنسول به طور جداگانه هر عملکرد دستگاه را کنترل می کنند و می توانند به سرعت جایگزین شوند، در نتیجه هزینه های تعمیر و نگهداری و زمان آن را به حداقل می رسانند.

حمل و نقل آسان

BF 300 C-2 یک فینیشر کامپکت است که دارای ابعاد حمل و نقل 5.1 متر طول، 2.8 متر ارتفاع و 1.9 متر عرض می باشد. این دستگاه به راحتی در یک تریلر به محل کار خود منتقل می شود.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21416