بولدوزر جدید کوماتسو مدل D39i-24 اتوماسیون پیشرفته ای را ارائه می دهد

بولدوزر جدید کوماتسو مدل D39i-24 اتوماسیون پیشرفته ای را ارائه می دهد

کوماتسو بولدوزر جدید خود مدل D39i-24 که کوچکترین بولدوزر تولید کننده در ارائه کنترل هوشمند ماشین iMC 2.0 است را معرفی کرد.

بولدوزر 9910 کیلوگرمی با توان 105 اسب بخاری به کاربر خود اجازه می دهد داده های طراحی سه بعدی را مستقیماً برنامه ریزی کند.

اپراتورها - حتی آنهایی که تجربه کمتری دارند - می توانند با راهنمایی اتوماسیون پیشرفته با حداکثر کارایی کار کنند. از طریق بیکاری اتوماتیک، D39i-24 مجهز به کنترل هوشمند کوماتسو iMC 2.0 است که به شما کمک می کند تا بر همه اطلاعات مربوط به تولید نظارت داشته باشید.

D39i-24 با یک سیستم یکپارچه نصب شده در کارخانه، و تعدادی ویژگی جدید هوشمند به روز شده است.

بولدوزر در حین کار قادر به یادگیری است. با استفاده از سیستم کنترل محرک، بولدوزر زمینی را که در آن قرار دارد اندازه گیری می کند و از این داده ها برای برنامه ریزی عبور بعدی استفاده می کند تا اپراتورهای باتجربه تر نیز بتوانند به صورت اتوماتیک زمین موجود را برش دهند. بهره وری در مقایسه با نسل های قبلی تا 60 درصد بهبود یافته است.

در عملیات های دشوار، بولدوزر کوماتسو D39i-24 همچنین می تواند خستگی اپراتور را کاهش دهد. به عنوان مثال، کنترل شیب، به طور اتوماتیک فرمان تیغه را کج می کند تا در کار شدید حرکت مستقیم داشته باشد و نیروی مصرفی اپراتور را هنگام کنترل فرمان تا 80 درصد کاهش دهد.

برای پخش مواد به طور خودكار، با فشار دادن یك دكمه، كنترل لایه بالابری را در لیفت های مكرر به وجود می آورد. صرفه جویی در وقت با توجه به دقیق بودن هر لایه صورت می گیرد و باعث کاهش نیاز به کار مجدد برای از بین بردن تراکم بیش از حد یا کم می شود.

بولدوزر به یک گیربکس هیدرواستاتیک دوطرفه مجهز است که تغییرات سرعت بی نهایت تا 5.3 کیلومتر در ساعت را فراهم می کند. موتورهای حمل و نقل با ظرفیت متغیر به اپراتور اجازه می دهد تا سرعت مطلوبی را برای مطابقت با مشاغل خاص انتخاب کند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21665