به روزرسانی کارخانه بازیافت سرد کاترپیلار

به روزرسانی کارخانه بازیافت سرد کاترپیلار

کاترپیلار از پنج سال پیش که کارخانه بازیافت سرد خود را معرفی کرده است، سومین بروزرسانی را در خط تولید این ماشین آلات ارائه می دهد.

خط تولید کارخانه بازیافت سرد شامل مدل های Cat PM620،PM622 ،PM820 ، PM822 و PM825 است که از پیشرفت های زیادی بر اساس بازخورد مشتری که برای سهولت کارکرد و کاهش هزینه های مالکیت و بهره برداری طراحی شده اند، برخوردار می باشد.

کاترپیلار حدود 5 سال پیش مجموعه جدیدی از کارخانه بازیافت سرد را معرفی کرد. از زمان معرفی دستگاه ها، شرکت به طور مداوم در حال کار بر روی بهبود آنهاست. آخرین عرضه محصول، سومین به روزرسانی این مدل ها از زمان معرفی آنها است. 

توان 630 اسب بخاری PM620 و PM622 از موتور Cat C18 بهره می برند.PM820 ، PM822 و PM825 سنگین تر و قدرتمندتر هستند که از یک موتور با تنظیمات توربوی دوقلو بهره می برند تا توان 800.6 اسب بخار را تأمین کنند، که تا 27 درصد بیشتر از PM620 و PM622 قدرت دارد. هر پنج مدل با استانداردهای انتشار، Stage V و Tier 4 مطابقت دارند و برای کاهش سوخت با استفاده از سیستم خنک کننده با ظرفیت بالا بهینه سازی شده اند که موتور را در دمای ایده آل برای بهره وری بهینه سوخت و انتشار کمتر نگه می دارد.

فن آوری یکپارچه

Cat GRADE یکپارچه همراه با سیستم درجه و شیب، حدس و گمان را از تولید نتایج برش دقیق و قابل تکرار می گیرد و شامل ویژگی های خودکار مانند پرش از مانع و انتقال برش برنامه ریزی شده برای کمک به دقت کار است.

همچنین، دستگاه های کارخانه بازیافت سرد کاترپیلار می توانند به عملکرد فرز کاملا سه بعدی مجهز شوند.

سیستم برش برای مقاومت در برابر برنامه های سخت با سازه های فلزی سنگین و آلیاژهای تقویت شده برای مقاومت در برابر سایش ساخته شده است. روتورهای Cat System K که در فاصله های بسیار متنوعی موجودند، با دوام هستند و جریان مواد کارآمد و الگوی برش عالی را ارائه می دهند.

پدال های Kicker برای عمر طولانی برگشت پذیر هستند و طراحی نگهدارنده دوتایی مخروطی نیاز به پیچ و مهره های نگهدارنده، پین ها یا پیچ های تنظیم را از بین می برد و باعث می شود تا زمان تعویض تا 50 درصد کاهش یابد.

سیستم زیرساخت جرخ زنجیری با مهندسی عالی طراحی شده است که هنگام ایجاد برشهای عمیق یا از طریق مواد سخت، نیروی کششی بالا و توزیع بار بهتری را فراهم می کند. سیستم های اختیاری تهویه گرد و غبار و اسپری بار حداکثر دفع گرد و غبار را انجام می دهند.

گزینه های جدید روشنایی

دستگاه های کارخانه بازیافت سرد مجهز به نور LED جدید برای تقویت عملکرد شب و نور کم هستند. چراغ های LED با پراکندگی گسترده استاندارد بوده و یک منطقه کار بهبود یافته برای خدمه زمینی را فراهم می کنند. 

علاوه بر این، می توان چراغ های محیطی LED را برای روشنایی بیشتر محفظه روتور، مسیر برش و مناطق کار در اطراف دستگاه اضافه کرد. کاترپیلار همچنین نور ورودی/خروجی جدیدی را اضافه کرده است که در هنگام خاموش بودن دستگاه نردبان و سیستم عامل را روشن می کند.

گزینه سایبان تاشو جلو دارای چراغ های نوار LED قابل تنظیم با نور است که در قسمت زیرین سایبان نصب شده است که بیشتر در سیستم عامل اپراتور دیده شود. 

قابلیت بهبود خدمات

دستگاه های فرز با فواصل نگهداری طولانی، درهای سرویس بزرگ و کاپوت برقی جهت دسترسی راحت به اجزا و سیستم های مهم طراحی شده اند.

تعویض لنت های چرخ های زنجیری آسان است، در حالی که زنجیر چرخ و سایر اجزای زیرین تا 4000 ساعت بدون تعمیر و نگهداری کار می کنند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21661