بریکر نیتروژنی بابکت ویرانگر سایت های تخریب است

بریکر نیتروژنی بابکت ویرانگر سایت های تخریب است

بابکت اخیرا خط تولید جدیدی از بریکر خود را که به تمام بیل های مکانیکی کامپکت، لودرهای کامپکت چرخ زنجیری، لودرهای اسکید استیر و مینی لودرها متصل می شود را معرفی کرده است.

تراویس کیدر، متخصص پیوست های بابکت، گفت: " بریکر نیتروژنی بابکت دارای قدرتی است که برای کارهای تخریب سخت، مانند برداشتن قطعه های بتون مسلح، ایده آل است."

بریکر ها دارای قطعات داخلی ، یک عایق زیرین و پورت های گریس قابل دسترس هستند. هر یک از این ویژگی های طراحی، الزامات تعمیر و نگهداری بریکر را کاهش می دهد و باعث می شود بازسازی آسان تر شود.

همچنین طراحی منحصر به فرد سوپاپ ها باعث کاهش نوسانات فشار هیدرولیکی و کاهش تنش بر روی پمپ های هیدرولیکی حمل و نقل می شود.

قاب لودر X-Change همچنین اجازه می دهد تا تعویض بریکر نیتروژنی از یک لودر کامپکت به بیل مکانیکی کامپکت به سهولت انجام شود و این برای مشتریان سودمند است.

ابزار بریکر نیتروژنی بر اساس مدل متفاوت است و شامل سمباده، مویل و سوهان می باشد.

مشتریان باید با نمایندگی مجاز بابکت مشورت کنند تا بدانند که چه ابزارهایی برای استفاده با بریکر نیتروژنی تایید شده است.

بابکت قصد دارد یک کیت لوله آب اختیاری را برای سرکوب گرد و غبار به بریکر نیتروژنی اضافه کند.

بریکرهای نیتروژنی بابکت در دسترس هستند تا به لودرهای کامپکت چرخ زنجیری T450 تا T870؛ لودرهای اسکید استیر S70 تا S850؛ مینی لودرها MT55 و MT85 ؛ و بیل های مکانیکی کامپکت بابکت E10 تا E85 متصل شوند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21518