برگزاری نخستین دوره رویداد ملی ایده ‏‌پردازی فراساحلی

برگزاری نخستین دوره رویداد ملی ایده ‏‌پردازی فراساحلی

به گزارش راه ما، ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری با هدف «گردآوری و تسریع ورود ایده‌ها به بازار تولید محصولات با موضوعات مختلف»، «ایجاد جریان تبدیل ایده به محصول» و در نهایت «تسهیل و تسریع ورود محصولات به بازار»، اقدام به برگزاری نخستین دوره رویداد ملی ایده ‏پردازی فراساحلی کرد.

نخستین دوره رویداد ملی ایده‏ پردازی فراساحلی، توسط دانشگاه صنعتی شریف در دانشکده مکانیک و با حمایت ستاد توسعه فناوری‏ های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور 21 و 22 خرداد ماه برگزارشد. هدف از این رویداد، «شناسایی افراد دارای ایده‌های خلاقانه و نوآورانه در حوزه فراساحل» و « حمایت از تجاری‌ سازی محصولات این حوزه» است.

نخستین رویداد ملی ایده ‏پردازی فراساحلی با محورهای مختلفی چون «بهینه‏ سازی تعمیر و نگه‏داری سازه‏ های فراساحلی»، «هوشمندسازی بهره‏ برداری سکوهای دریایی»، «انرژی ‏های تجدیدپذیر دریایی» و «هوش مصنوعی در حفاری» برگزار شد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21517