برنامه ریزی ولوو برای افزایش چرخه زندگی ماشین آلات خود

برنامه ریزی ولوو برای افزایش چرخه زندگی ماشین آلات خود

تجهیزات ساخت و ساز ولوو دارای یک استراتژی جدید برای افزایش ارزش چرخه عمر ماشین آلات خود است و از تخصص شبکه فروش خود و خرید تجهیزات استفاده شده برای انجام این کار بهره می گیرد. این شرکت با نمایندگی های خود برای ایجاد مراکز Certified Used  ولوو در آمریکای شمالی مشغول به کار است.

اولین شرکای تجاری که به برنامه جدید Certified Used ولوو وارد می شوند شرکت ماشین آلات آرنولد است. آرنولد، فروشنده با تجربه و قدیمی ولوو، در ماه آوریل، در مرکز لاس وگاس، نوادا، مرکز Certified Used جدید ولوو را تاسیس کرد. این شرکت به دلیل تعامل با تجهیزات استفاده شده و نزدیکی آن به فرودگاه ها و بزرگراه ها و همچنین رشد بالقوه انتخاب شده است.

برای ولوو و نمایندگی های آن، این حرکت نشان دهنده یک استراتژی کسب و کار بزرگتر برای افزایش ارزش ماشین آلات در سراسر چرخه عمر با افزایش ارزش باقی مانده خود در بازار ماشین آلات استفاده شده است. شرکت ولوو و شبکه فروشندگانش به یک نقطه دیگر برای برقراری ارتباط با مشتریان خود و تقویت روابط بلندمدت دست یافتند.

استفن روی، رئيس شرکت ولوو در امریکا، توضیح داد: " شرکت ولوو و شبکه فروشندگان آن ادعا می کنند که بالاترین ارزش های چرخه عمر صنعت ساخت و ساز را ارائه می دهند. این امر با ساخت تجهیزات کارآمد و قابل اعتماد آغاز می شود که توسط یک شبکه بزرگ از فروشندگان پشتیبانی می شود. برنامه جدید ولوو Certified Used ارزش استفاده ثانویه از ماشین ها را گسترش می دهد. زمانی که آنها وارد بازار ماشین آلات استفاده شده می شوند، ما را قادر می سازد تا از تخصص شبکه های فروشندگان برای بالا بردن ارزش ماشین آلات استفاده کنیم."

برای مشتریان، مزیت آن روشن است: آنها می توانند ماشین آلات را با دانش کامل از شرایط آن از نمایندگی های معتبر خریداری کنند. اگر مشکلی در تجهیزات به وجود آید، مشتریان می توانند برای دریافت خدمات به نمایندگی فروش خود مراجعه کنند.

لوگان ارموند، مدیر تجهیزات استفاده شده در آرنولد، توضیح داد: "یک حس امنیتی از خرید یک ماشین که به طور کامل ارزیابی و گواهی شده است وجود دارد. مشتریان می دانند که از ماشین های استفاده شده شان مراقبت شده است و اعتماد بیشتری نسبت به نحوه عملکرد تجهیزات در آینده خواهند داشت. با تکنسین های گواهینامه ولوو، ما هر دستگاه را بررسی کرده و اطمینان حاصل خواهیم کرد که مطابق با الزامات برنامه های کاربردی است. ما این را یکی از سریعترین بخش های بازار تجهیزات ساخت و ساز می دانیم و می خواهیم بالاترین چرخه عمر ممکن برای دستگاه را ارائه دهیم."

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21317