باکت های اسکلتی جدید کاترپیلار قابل استفاده برای درجه بندی

باکت های اسکلتی جدید کاترپیلار قابل استفاده برای درجه بندی

کاترپیلار خط تولید جدید باکت های اسکلتی که برای استفاده در اسکید استیر، لودرهای کامپکت ترک و لودرهای چرخدار کامپکت طراحی شده اند را معرفی کرده است.

برای ساخت کف و پشت باکت از میله های سنگین با قطر 3 سانتیمتر در مراکز 9.5 سانتیمتری استفاده شده است. این باکت های فولادی به طور عمده برای جداسازی سنگ ها و آوارهای بزرگ از خاک و شن استفاده می شوند.

باکت های 2، 2.20 و 2.38 متری می توانند در زمینه های کشاورزی، ساخت و ساز، پاکسازی زمین، تخریب، محوطه سازی و برنامه های کاربردی حمل زباله استفاده شوند.

دو طرف باکت ها با صفحات ضخیم و چند دهانه مستطیلی ساخته شده اند. فرم باکت ها شامل دو سد سنگ است که مواد را نگه می دارند.

بست های فولادی، بین میله های خارج از محفظه باکت و کناره باکت جوش داده شده اند که دوام بیشتری برای ساختار باکت فراهم می کنند. انتهای میله ها در کف باکت با یک میله قرار گرفته بین میله های جوش داده شده خارج از محفظه باکت و کناره باکت، محافظت می شوند. این میله ها اجازه می دهند تا باکت اسکلتی برای درجه بندی نیز استفاده شود.
شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21266