انجمن های پمپاژ بتن کانادا و آمریکا ادغام می شوند

انجمن های پمپاژ بتن کانادا و آمریکا ادغام می شوند

انجمن پمپاژ بتن آمریکایی (ACPA) اعلام کرده است که با انجمن پمپاژ بتن کانادا (CPAC) به عنوان بخش ACPA فعالیت خواهد کرد.

در ادامه با نام CPAC، این ادغام، اعضای ACPA از کانادا را برای بحث در مورد مسائل مربوط به پمپ های کانادایی در اختیار خواهد داشت. اعضای CPAC فعلی از برنامه ایمنی، آموزش و پیمانکار پمپ بتن ACPA بهره خواهند برد. این ادغام 22 ژانویه در "جهان بتن" در لاس وگاس اعلام شد.

داریل دیکا، یکی از بنیانگذاران و عضو هیئت مدیره CPAC، گفت: "ما بسیار هیجان زده هستیم که به انجمن پمپاژ بتن آمریکایی ملحق شویم. CPAC سالها تلاش کرده است تا صنعت پمپاژ قویتری در کانادا ایجاد کند و اکنون خوشحالم که بخشی از این گام بعدی برای CPAC در همکاری با ACPA باشد. ما منتظر فرصت هایی که این ادغام برای تقویت صنعت پمپاژ بتن در سراسر کانادا به ارمغان خواهد آورد، هستیم."

پمپ های بتنی در ایالات متحده و کانادا موضوعات زیادی از جمله ایمنی، توسعه نیروی کار و ارتقاء صنعت را به اشتراک می گذارند. این ادغام، حضور صنعت در بازار آمریکای شمالی را تقویت می کند و دید بیشتری را به پمپاژ بتن در سراسر مرزها می دهد.

کریستین کالینز، مدیر اجرایی ACPA ، گفت: "ادغام CPAC با ACPA، یک گام بسیار مثبت برای کل صنعت پمپاژ بتن است، این باعث ایجاد همکاری و همبستگی در هر دو طرف می شود".

انجمن آمریکایی در سال 1974 برای ارتقاء پمپاژ بتن به عنوان روش انتخاب محل بتن و تشویق و آموزش صنعت پمپاژ بتن برای روش های پمپاژ بتن ایمن تاسیس شد.

برنامه صدور گواهینامه اپراتور ACPA تنها برنامه صدور گواهینامه صنفی برای آزمایش عملیات پمپاژ بتن است.

کالینز گفت: "از آنجا که هر دو طرف اهداف مشترک در صنعت پمپاژ بتن دارند، مسیر ما برای دستیابی به آنها باعث تقویت صنعت پمپاژ آمریکای شمالی می شود و فرصت های بیشتری برای پمپ های بتنی در هر دو کشور به ارمغان می آورد."

ACPA یک انجمن غیر انتفاعی است که به عنوان مدافع صنفی متعهد به ارتقا، آموزش و ایمنی اعضای آن و همه کسانی که با یک پمپ بتن در محل کار ساخت و ساز مشغول به کار هستند، خدمت می کند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21389