اسکیدر بوگی جدید جان دیر با زمین های مختلف دست و پنجه نرم می کند

اسکیدر بوگی جدید جان دیر با زمین های مختلف دست و پنجه نرم می کند

اسکیدر بوگی (Bogie Skidder) جدید جان دیر مدل768L-II  برای کار در زمین های نرم و زمین های شیب دار طراحی شده است.

768L-II جدید با در نظر گرفتن ویژگی های اثبات شده موجود در سری L-II جان دیر، بهره وری، عملکرد و راحتی را هنگام حمل بارهای سنگین در مسافت های طولانی در شرایط دشوار به حداکثر می رساند.

متیو فلود، مدیر بازاریابی محصول برای اسکیدرهای جان دیر، گفت: "هنگامی که ما می توانیم در زمینهای مرطوب و شیب دار کار کنیم، این پتانسیل را برای کارکرد بیشتر دستگاه و بهینه سازی بهره وری ایجاد می کنیم. ما از این دستگاه استفاده می کنیم و وارد مناطقی می شویم که قبلاً برای دسترسی به آنها و بیرون کشیدن چوب با یک اسکیدرچهار چرخ چالش برانگیز بود."

با برخورداری از توان موتور 288 اسب بخار، 768L-II دارای محورهای سنگین بوگی است که دارای اجزای بزرگ برای به حداکثر رساندن دوام و پایداری برای طول محور و لاستیک است.

محورهای سنگین برای کاربردهای سخت، کشیدن بارهای سنگین و مانور در زمین های سخت ساخته شده اند.

عملکرد پایدار منجر به کاهش لرزش دستگاه می شود و در نهایت خستگی اپراتور را به حداقل می رساند.

فلود افزود: "این واقعاً سواری نرم تری را برای اپراتورها فراهم می كند و به آنها این امکان را می دهد تا برای مدت طولانی تری در طول روز کار كنند و بهره وری را افزایش دهد".

ویژگی کلیدی دیگر، توانایی کششی عالی و شناور بودن است. هنگامی که با محورهای بوگی ترکیب می شود، فشار زمین کاهش می یابد که به اسکیدر اجازه می دهد در زمین مرطوب کار کند که این امر با یک اسکیدر چهار چرخ قابل انجام نیست. 

فلود در ادامه گفت: "این بوگی یک طراحی منحصر به فرد برای خود دارد که برای برقراری تماس با چرخ اول که از روی یک مانع بالا می رود، فشار رو به پایین انتقال می دهد، بنابراین می توانید کشش خود را حفظ کنید. این از هر دو جهت کار می کند."

برای بهبود قدرت مانور، یک محفظه بلند چرخشی و یک پوشش قوس دار باعث افزایش ظرفیت بلند کردن بوم می شود و کارایی دستگاه را در جنگل افزایش می دهد. شعاع چرخشی محکم نیز چابکی را در هنگام فرود افزایش می دهد.

اسکیدر بوگی همچنین شامل یک طراحی جدید است که دید عقب گسترده ای از قلاب و منطقه کار را به اپراتور ارائه می دهد.

768L-II سایر ویژگی های مورد علاقه مشتری را که در سری محصولات L-II معرفی شده اند، حفظ می کند.

طراحی ساده سیستم های الکتریکی و هیدرولیکی منجر به صرفه جویی در زمان و افزایش محافظت از اجزای اصلی می شود. 

همه مدل های سری L II دارای یک کابین جادار، از جمله فضای ذخیره سازی، کنترل های قابل تنظیم و سیستم تهویه مطبوع هستند.

همچنین، کنترل های الکترو هیدرولیکی نصب شده بر روی بازو، عملکردهای دستگاه را به شما ارائه می دهند و فرمان جویاستیک کنترل، جهت و سرعت زمین را فراهم می کند.

انتقال قدرت متناوب (CVT) منحصر به فرد صنعت جان دیر، بهره وری از یک انتقال مستقیم درایو را با یک درایو هیدرواستاتیک ادغام می کند. در نتیجه، CVT با احساس بار، افزایش گشتاور و کشش در صورت لزوم برای حفظ سرعت مطلوب، انرژی بیشتری به زمین می دهد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21633