استخدام بیش از 1000 کارمند جدید توسط برندت

استخدام بیش از 1000 کارمند جدید توسط برندت

گروه شرکتهای برندت از برنامه خود برای گسترش نیروی کار با استخدام بیش از 1000 کارمند جدید تا پایان سال خبر داده است. 

موقعیت های جدید بیش از 100 شغل را در بر می گیرد و بر شغل های موجود در کانادا و ایالات متحده تمرکز دارد.

شان سمپل، مدیرعامل گروه شرکتهای برندت، گفت: "تردیدی نیست که مردم ما پایه و اساس موفقیت ما هستند. علی رغم برخی اوقات دشوار برای اقتصاد جهانی، یک تلاش تیمی باورنکردنی ما را قادر ساخته است تا تجارت خود را حفظ کنیم و طوفان را با موفقیت پشت سر بگذاریم. با نگاه به جلو، روند رشد برندت قوی می شود، بنابراین زمانی ایده آل برای سرمایه گذاری عمده در تیم ما است."

در دهه گذشته، برندت تعداد کارمندان خود را 140 درصد افزایش داده و به بیش از 3400 نفر رسانده است و سرعت رشد به طور مداوم ادامه دارد. در ابتکار جدید استخدام، 30 درصد نیروی کار شرکت رشد خواهد داشت که بیشترین سود شخصی در شغل های شرکت رجینا، ساسکاتون و هادسون، ایلینویز است.

حدود نیمی از کارمندان جدید در شرکت ساسکاچوان مشغول به کار شده و 40 درصد آنها در کانادا و ایالات متحده در جهت برقراری تعادل پخش می شوند.

استخدام های جدید باعث تقویت فعالیت های موجود برندت در صنایع ساخت و ساز، جنگلداری و کشاورزی، راه آهن، معدن و فولاد خواهد شد. این شرکتها شامل معاملات ماهرانه، فروش، امور مالی، بازاریابی، پشتیبانی از مشتری، فناوری اطلاعات و سایر موارد می شوند زیرا این شرکت تیم پشتیبانی خود را برای پاسخگویی به نیازهای مشتری به سرعت توسعه می دهد.

اسکات مو، نخست وزیر ساسکاچوان گفت: "با برگشتن زندگی به حالت عادی و بازگشت به بهبود اقتصادی، این خبر بسیار مهیجی برای کارگران و خانواده های آنها است. ساسکاچوان آنچه جهان نیاز دارد را دارد و موفقیت برندت شاهدی بر مقاومت صنایع استان ما در برخی از چالش برانگیزترین زمان های اقتصاد جهانی است."

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21654