ارتش ایالات متحده 180 بیل مکانیکی دیگر به جی سی بی سفارش می دهد

ارتش ایالات متحده 180 بیل مکانیکی دیگر به جی سی بی سفارش می دهد

ارتش ایالات متحده 72.8 میلیون دلار به جی سی بی اعطا کرده است تا قرارداد فعلی خود را برای بیل های مکانیکی با مهندسی پویا (HMEEs) تمدید کند.

معامله جدید برای حدود 180 HMEEs تا سال 2020 ادامه خواهد یافت.

جی سی بی گفت که انتظار می رود قرارداد چند ساله جدید برای گسترش تولید HMEE تا اواسط دهه آینده ادامه یابد.

جی سی بی HMEE را در مقر آمریکای شمالی در نزدیکی ساوانا تولید می کند.

ریچارد فوکس مارس، رییس و مدیر عامل شرکت جی سی بی در آمریکای شمالی، گفت: "کارکنان جی سی بی مفتخرند که می توانند ماشین آلاتی را که سربازان ما به آن نیاز دارند تا در انجام مأموریت های نظامی ایمن باشند را تولید کنند."

برای انجام این افزایش تقاضا، جی سی بی میزان تولید HMEE را تا اواسط سال 2019 دو برابر خواهد کرد. برای افزایش میزان تولید، این شرکت در طول 9 ماه آینده تقریبا 20 شغل جدید ایجاد خواهد کرد.

کریس جورجیانینی، معاون رئیس جی سی بی در دولت و وزارت دفاع، گفت: "رشد و موفقیت برنامه های HMEE، جی سی بی را برای دیگر برنامه های تجهیزات ساخت و ساز در وزارت دفاع و سایر سازمان های دولتی نیز در موقعیت خوبی قرار خواهد داد. علاوه بر HMEE های جدید، ما به زودی شروع به عرضه 1600 لیفتراک به ارتش می کنیم. فراتر از آن، ما به دنبال دیگر فرصت های دفاعی هستیم تا بتوانند از توانایی های تجاری ما بهره مند شوند."

HMEE یک ماشین ساخت و ساز برای انجام طیف وسیعی از مأموریت های امدادرسانی و نظامی، از جمله خاکبرداری، ساخت و ساز سنگر و پاکسازی زمین است. HMEE سرعت بالای 88.5 کیلومتر در ساعت دارد. برای حمل و نقل نظامی در کشتی ها، راه آهن و هواپیما و همچنین برای عملیات هوایی نیز تأیید شده است.

در سال 2005، جی سی بی اولین قرارداد چند ساله تولید خود را برای 636 دستگاه با ارزش تقریبی 209 میلیون دلار به دست آورد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21345