ابزار خردسازی جدید ویرتگن برای تثبیت خاک

ابزار خردسازی جدید ویرتگن برای تثبیت خاک

تثبیت خاک، یک فرایندی است که به طور گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد؛ راه حل ایده آل برای تولید خاک مختلط با ویژگی های پوششی خوب از زیر پایه با دوام کافی. در این زمینه، شرکت ها باید قادر به پردازش طیف گسترده ای از انواع خاک، از "تراکم بالا" تا "درهم ریخته با سنگ های درشت" و "ساییده شده" باشند.

ویرتگن ابزار مخصوص خردسازی را برای این برنامه ها توسعه می دهد. علاوه بر ابزارهای برش نقطه ای که تا به امروز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند، طیف وسیعی از محصولات ویرتگن برای تثبیت خاک، شامل ابزارهای خردسازی کاربید کامپکت (WCC) می باشد.

ابزار خردسازی جدید ویرتگن برای تثبیت خاک

با توجه به شکل و مواد آنها، ابزار جدید ویرتگن، WCC، برای تولید مخلوط خاک های تثبیت شده با قطعه های سنگی مناسب است. آنها دارای لبه برش سخت کاربیدی مقاوم در برابر سایش هستند که تقریبا نشکن می باشد، بنابراین در برابر مواد سخت، مقاوم هستند.

بسته به نوع کاربرد آنها ابزارهای خردسازی WCC با نسل Z همکاری می کنند که برای بازیافت سرد و تثبیت خاک مفید است. با استفاده از این ابزار می توان سخت ترین خاک ها را پردازش کرد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21588