آموزش نگهداری بیل مکانیکی

آموزش نگهداری بیل مکانیکی

هر گونه مشکل کوچک در نهایت می تواند به یک مشکل بزرگ تبدیل شود. مراحل پیشگیرانه ساده و آزمایش ها می توانند نقش موثری در جهت گسترش طول عمر بیل مکانیکی و اطمینان از کارآیی بیشتر آن در طول روز داشته باشد.

در اینجا شما را با برخی نکات آشنا می کنیم تا به شما در نگهداری بیل های مکانیکی در شرایط خاص کمک کند.

شروع روز
• برای بررسی مایعات و فیلترها، در اطراف دستگاه راه بروید. بیل مکانیکی ولوو هنگام شروع کار یک چک لیست از پنج مورد برای تعمیر و نگهداری نمایش می دهند که شامل سطح روغن موتور، سطح خنک کننده، سطح روغن هیدرولیک، جدا کننده آب و تصفیه هوا است.
• به دنبال آسیب و نشت باشید.
• گرد و غبار را به خصوص از پیکربندی پاک کنید.

آموزش نگهداری بیل مکانیکی

در عملیات
• کاهش ردیابی از راه دور - حتی برای بهترین بیل های مکانیکی، از تنش های غیر ضروری اجتناب کنید چرا که ماشین می تواند راه طولانی را در جهت جلوگیری از زمان بیکاری طی کند.
• پیگیری انبساط ها - انبساط شل و سست می تواند منجر به افزایش بیش از حد عایق ها و چرخ دنده ها شود، و انبساط شدید و سفت نیز می تواند باعث ایجاد تنش بر روی شاسی و هدر رفتن قدرت اسب بخار شود.
• استفاده، نه سوء استفاده - در حالی که هیدرولیک می تواند کارهای زیادی انجام دهد، اما همه کاره نیست. از بارگیری های جانبی و وارد کردن ضربه به سیلندرها اجتناب کنید زیرا باعث ایجاد تنش نامناسب در دستگاه می شود.

پایان روز
غلتک خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود گرد و غباری روی آن باقی نمانده است.
• سوخت را در پایان هر روز برای جلوگیری از افزایش غلظت داخل مخزن افزایش دهید.
• از روغن کاری اجتناب نکنید. این یک تعمیر و نگهداری پیشگیرانه آسان و مقرون به صرفه است که باعث می شود دستگاه شما به طور روان کار کند.

بیل های مکانیکی ولوو به منظور مقاومت در برابر زمین های ناهموار و شرایط سخت طراحی شده اند، اما نحوه کار شما با این ماشین ها می تواند نقش مهمی در افزایش طول عمر دستگاه داشته باشد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21241