آماده سازی بیل مکانیکی برای بهار

آماده سازی بیل مکانیکی برای بهار

برای آنهایی که در آب و هوای سرد کار می کنند، به نظر می رسد که زمستان هرگز پایان نخواهد یافت؛ اما در نهایت بارش برف به پایان می رسد و دمای هوا افزایش می یابد. هنگامی که این اتفاق می افتد، وقت آن است که بیل مکانیکی خود را با انرژی برای کارهای آینده آماده کنید.

بازرسی تجهیزات و آماده سازی آنها برای بهار به شما کمک خواهد کرد تا بهره وری را برای یک سال عالی تنظیم کنید.

با در نظر داشتن این موضوع، هشت راهکار برای شروع راه اندازی بهاره بیل های مکانیکی وجود دارد:

1. مایعات، فیلترها و روغنکاری: سطح روغن هیدرولیک، روغن موتور و خنک کننده ها را بررسی کنید و بر اساس معیار آنها را پر کنید و همه فیلترها را تعویض کنید. نقاط اصلی را به طور کامل روغنکاری کنید.

2. نشتی و بست ها: به دنبال نشتی و بست های آسیب دیده باشید تا آنها را در صورت نیاز تعویض کنید. توجه داشته باشید که لاستیک سیاه واشر Nitrol)) در سرما کوچک می شود، اما پس از تمیز کردن و گرم شدن دوباره به حالت قبل باز می گردند. پس قبل از تعویض، مطمئن شوید که آنها واقعا آسیب دیده اند.

3. پیکربندی: بدنه دستگاه را از گرد و خاک پاک کرده و کشش را تنظیم کنید. زنجیرهای شل شده چرخ را چک کنید تا در صورت نیاز آنها تعمیر یا تعویض شوند.

4. دکل و بازو: به دنبال سایش بیش از حد اتصالات، عایق ها و همچنین آسیب به لوله ها و دریچه ها باشید. اگر نشانه ای از آسیب های بیش از حد وجود داشته باشد، منتظر نمانید اتصالات و عایق ها را تعویض کنید که می تواند منجر به یک خرابی گسترده شود.

5. موتور: تمام تسمه ها را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها به درستی سفت شده اند. هر چیزی که ترک خورده باشد یا به هر دلیلی آسیب دیده باشد را تعویض کنید. همچنین یکپارچگی تمام شیلنگ ها را بررسی کنید، به دنبال نشانه هایی از سایش، ترک خوردگی، تورم یا آسیب باشید. موتور را برای بررسی نشت نفت و عملکرد خنک کننده ها چک کنید.

6. باتری: حتی اگر باتری را در پایان فصل برداشتید، پایانه ها و بست ها را بررسی کرده و در صورت لزوم آنها را تمیز کنید. سطح الکترولیت و سطح شارژ را بررسی کنید.

7. داخلی و بیرونی: کاملا کابین را تمیز کرده و فیلترهای هوای کابین را تعویض کنید. انجام این کار به محافظت از دستگاه الکترونیکی کمک و فضا راحتی را برای شما فراهم می کند. برف ها را با جارو یا با هوای فشرده از دستگاه پاک کنید. در صورت امکان، دستگاه را به یک انبار گرم منتقل کنید تا یخ ها کاملا از بیل بروند.

8. عملکردهای اضافی: اطمینان حاصل کنید که چراغ ها، برف پاک کن ها، بخاری و تهویه همه در شرایط مطبوع کاری هستند.

 

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21454