اخبار ماشین آلات راهسازی و معدنی

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات

آغاز بازسازی و ترمیم محورهای خسارت دیده از سیلاب در جنوب استان کرمان

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: با تلاش عوامل راهداری در حال حاضر تمامی محورهای ارتباطی استان کرمان بازگشایی شده و مرمت و بازسازی محور های آسیب دیده در شهرستان های جنوبی استان کرمان در حال اجراست .

وزیر امور خارجه گفت: همکاری هند و ایران برای تهیه تجهیزات ساخت بنادر چابهار و همچنین شبکه ریلی ضرورت دارد.

وزیر امور خارجه تأکید کرد: برای تحقق شبکه ریلی چابهار - زاهدان با هند در حال مذاکره هستیم/ ضرورت همکاری ایران و هند برای تهیه تجهیزات ساخت بنادر و شبکه ریلی چابهار/ زیرساخت های لازم برای تحقق شبکه ریلی در بندر چابهار وجود دارد

ابهامات در مورد راه اندازی خط تولید کامیون‌ در مشکین‌شهر

در حالی که یک شرکت در استان اردبیل ادعا می‌کند که نماینده شرکت اصلی بنز در ایران است و می‌خواهد با همکاری این شرکت، ۳۰۰۰ خودرو سنگین تولید کند، شرکت مرسدس بنز همکاری با این کارخانه را رد کرده است.

هپکو سفارش گرفت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه نشست با تعاونگران در اتاق تعاون، گفت: مشکل کارخانه هپکو با دریافت سفارش از داخل بزودی حل شده و کارخانه به مدار تولید برمی‌گردد.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی مصالح، تجهیزات و فناوری‌های ساختمان شیراز

شیراز- دهمین نمایشگاه بین‌المللی مصالح، تجهیزات و فناوری‌های ساختمان، هشتمین نمایشگاه تخصصی در، پنجره و صنایع وابسته به همراه چهارمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، بالابر، پله برقی و تجهیزات وابسته، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس در شیراز گشایش یافت.

مشارکت ایران در راه اندازی کریدور چین به اروپا/راه‌اندازی کریدور ریلی جدید مشترک میان ایران و کشورهای منطقه برای نخستین بار

معاون وزیر و مدیرعامل راه‌آهن خبر داد: برای نخستين بار کریدور ریلی مشترک میان ایران و 4 کشور منطقه، حمل بارهای کانتینری چین به اروپا را برعهده می‌گیرد.

پایان نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ایران در تهران، براساس آمار ثبت شده و دریافتی در هر دوره این رویداد بین المللی میزبان بیش از 29000 بازدید کننده داخلی و خارجی به صورت رسمی در کنار حضور بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی بوده است.

نمایشگاه تخصصی ماشین آلات کارکرده و خطوط تولید

یکی از مهمترین دلایل رشد این بازار در ایران و جذابیت آن میان صنایع مختلف، وابستگی صنعت ماشین سازی ایران به اقلام و قطعات خارجی است .

بررسی وضعیت هپکو اراک در دانشگاه شریف

بسیاری از ماشین آلات سنگین راه سازی که در دنیا ساخته می شود در هپکو نیز طراحی و تولید شده است و با جرات می شود گفت که بسیاری از این دستگاه ها با مشابه خارجی در سطح اروپا رقابت می کند.