غبارگیر

364
غبارگیر
مجموعه : گریدر
مدل : 1365
برند : 1365
قیمت : تماس بگیرید
کد آگهی : 4813
no pic
این دستگاه در صنایع مختلف نظیر کاشی، چینی، پودر های میکرونیزه، صنایع سیمان، فولاد و... کاربر دارد.

در این دستگاه غبار ایجاد شده از دستگاه های مختلف توسط هود ها و کانال ها از منافذ غبارخیز جمع آوری و به صورت شناور در بستر سیال عامل به سمت دستگاه غبارگیر انتقال داده می شوند که این انتقال توسط یک دستگاه فن با ایجاد فشار منفی در داخل شبکه و دستگاه ها انجام می گیرد. سرعت انتقال در داخل کانال ها تابع از خواص فیزیکی ذرات غبار می باشد.

غبار به همراه هوا وارد محفظه اصلی دستگاه (اتاق کثیف) می گردند و پس از عبور از کیسه ها که از جنس الیاف با خواص و دانسیته متفاوت ساخته شده اند عبور و غبار را روی کیسه ها به جای می گذارند و هوای تصفیه شده پس از عبور از محفظه تمیز وارد فن و از اگزوز خارج می گردد. کیسه ها پس از مدت زمان خاصی توسط غبار پوشیده خواهند شد و در این زمان سنسور اختلاف فشار که اختلاف فشار هوا قبل و بعد از کیسه را کنترل می نماید، فرمان تمیزکاری را صادر می کند. سیستم تمیز کاری شامل یک دستگاه میکروکنترلر منبع هوای فشرده، شیرهای برقی جهت عبور هوای تمیزکاری، شبکه لوله های هوای فشرده و ونتوری های مربوطه می باشد. به این ترتیب وقتی که میزان افت فشار قبل و بعد از کیسه ها به مقدار مشخصی برسد میکروکنترلر فرمان باز شدن به شیر برقی را صادر می نماید و شیر برقی در زمان حدود 250-100 هزارم ثانیه باز و هوای فشرده با فشار 6 بار از طریق لوله ها به دهانه کیسه که ونتوری می باشد، هدایت می گردد که باعث ایجاد یک موج ضربه ضربه روی کیسه ها و تخلیه غبار کیسه ها می گردد. که باعث ایجاد یک موج ضربه روی کیسه ها و تخلیه غبار کیسه ها می گردد.

این عمل آنقدر ادامه پیدا می کند که اختلاف هد کیسه ها به میزان دلخواه برسد. تقریباً میزان افت فشار داخل دستگاه نیز تابعی از سرعت تصفیه جنس پارچه ها است که در محدوده 250-100 میلی متر آب می باشد.

جرم غبار معلق در هر متر مکعب هوای قبل از فیلتر معادل 120 گرم در متر مکعب می باشد که پس از تصفیه به 5 میلی گرم در یک متر مکعب می رسد. در صورتی که جرم غبار بیش از مقدار فوق می باشد نیاز به استفاده از سیکلون قبل از فیلتر می باشد.
تلفن : آگهی منقضی شده است
شهر : کاشان
گروه : گریدر
زیر گروه : 1365
ایمیل : mashinsazi_hadi@yahoo.com
آدرس : صنایع کارگاهی امیرکبیر بلوار 3 بلوک30